ZÁPAS
01.03.17 | 1. kolo | Francis Casey Alcantara | Arturs Lazdins | 7-5, 6-3 | Egypt F7 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Francis Casey Alcantara | Arturs Lazdins | |
1. podanie % | 32/64 (50%) | 42/69 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/32 (69%) | 29/42 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 20/32 (63%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 32/69 (46%) | 22/64 (34%) |
Vyhrané body celkom | 74/133 (56%) | 59/133 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 2 | 4 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
09.04.97, 26 rokov
11 760 $
09.04.97, 26 rokov
11 760 $
Francis Casey Alcantara vs. Arturs Lazdins - Vzájomné zápasy
01.03.17 | 1. kolo | Francis Casey Alcantara | Arturs Lazdins | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Egypt F7 | tvrdý |
Francis Casey Alcantara form & Arturs Lazdins form
Francis Casey Alcantara - posledné zápasy
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Derek Pham | 1-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Aldhito Ramadhan Dwi Kurniawan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Suraj R Prabodh | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Pol Wattanakul | 6-77, 6-3, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Gaston Corrales | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Cesar Bourgois | 6-0, 6-76, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Eduardo Nava | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Eshan Talluri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Christian Langmo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-73, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo kval. | vs. Isaiah Strode | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Adam Moundir | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Seif Adas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Muzammil Murtaza | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pjontek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Arturs Lazdins - posledné zápasy
M25 Ust - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Jie-Ming Pai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kunshan - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Sheng Tang | 6-1, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Garrett Johns | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hengyang - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Sheng Hao Zhou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Ang Ji | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Xin Hu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Ching Wah Wai | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Ching-Mou Yu | 6-3, 1-6, 13-15 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Jeroen Boer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-75, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-78, 0-1, - Arturs Lazdins - skreč | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 7-66, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Karl Fredrik Utheim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Abdallah Rabie | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Belal Abou Taleb | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Anze Arh | 7-5, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Christian Saidi Otupio | 6-1, 6-1 | detail zápasu |