ZÁPAS
20.10.18 | 1. kolo kval. | Francesco Liucci | Ervin Haris Eminefendic | 7-64, 6-3 | Tunisia F37 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Taliansko
07.04.99, 25 rokov
07.04.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
09.12.01, 22 rokov
09.12.01, 22 rokov
Francesco Liucci vs. Ervin Haris Eminefendic - Vzájomné zápasy
22.09.19 | 1. kolo kval. | Francesco Liucci | Ervin Haris Eminefendic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
20.10.18 | 1. kolo kval. | Francesco Liucci | Ervin Haris Eminefendic | 7-64, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F37 | tvrdý |
Francesco Liucci form & Ervin Haris Eminefendic form
Francesco Liucci - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Adan Freire Da Silva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Omar Knani | 7-5, 3-0, Omar Knani - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Davide Fasoli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Chia-Fan Tsao | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Shyam Sundarr Shri Sailesh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niccolo Catini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Kreynes | 2-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Yuchen Pan | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Davide Galvanin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-4, 6-73, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Mattia Secci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Catini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Niccolo Catini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Gregorio Biondolillo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Ostajewski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Biagio Gramaticopolo | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Giacomo Nosei | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Pietro Pampanin | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Federico Campana | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Gervail | 4-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu |
Ervin Haris Eminefendic - posledné zápasy
M15 Nules - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Max Houkes | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Feliksas Sakalauskas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 6-75, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Ruslan Kaydashov | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Dorian Kos | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Luigi Sorrentino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Constant De La Bassetiere | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-2, 12-14 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Mattia Frinzi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Cliford Wuyum Nkwain | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Quin Verstegen | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Lewei Cai | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Marco Mosciatti | 1-6, 2-6 | detail zápasu |