Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
15.07.96, 27 rokov
15.07.96, 27 rokov
Francesco Forti vs. Michal Bedra - Vzájomné zápasy
28.04.18 | 1. kolo kval. | Francesco Forti | Michal Bedra | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Poland F1 | antuka |
Francesco Forti form & Michal Bedra form
Francesco Forti - posledné zápasy
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-61, 7-64 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Joris De Loore | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-77, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Kirill Mishkin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Arthur Fery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Niccolo Catini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Gabriele Vulpitta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Marco De Rossi | 6-73, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Hady Habib | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
31.08.23 štvrťfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Enrico Giacomini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-78, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 0-6 | detail zápasu |
Michal Bedra - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
15.07.20 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poland F8 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Poland F7 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Szmyrgala | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poland F4 - antuka | ||||
22.05.18 kvalifik. | vs. Dominik Sproch | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Jan Galka | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Katliarov | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Poland F1 - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Poland F11 - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Adam Mlazga | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Martin Fekiac | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Poland F10 - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Norbert Tadyszak | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Poland F9 - antuka | ||||
14.08.17 kvalifik. | vs. David Norfeldt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Krzysztof Mlazga | 2-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Mislav Bosnjak | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Gabriel Zonza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Poland F5 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Leon Petko | 6-74, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Poland F4 - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Dariusz Lipka | 2-6, 6-3, 6-70 | detail zápasu | |
Poland F4 - antuka | ||||
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Konrad Zieba | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Poland F3 - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Konrad Zieba | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Poland F2 - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Adam Chadaj | 0-6, 0-6 | detail zápasu |