ZÁPAS
30.07.18 | kvalifik. | Francesco Cano | Edward Hubner | 6-2, 6-1 | Austria F5 | antuka |
ŠTATISTIKY
Francesco Cano | Edward Hubner | |
1. podanie % | 21/38 (55%) | 30/57 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/21 (95%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/17 (35%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 33/57 (58%) | 12/38 (32%) |
Vyhrané body celkom | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Edward Hubner | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Francesco Cano | 0-1 | |
Francesco Cano | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Edward Hubner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Francesco Cano | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Edward Hubner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Francesco Cano | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Edward Hubner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Francesco Cano | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Francesco Cano | 1-0 | |
Francesco Cano | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Francesco Cano | 2-1 | |
Francesco Cano | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Edward Hubner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-1 | Edward Hubner | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Taliansko
05.07.96, 27 rokov
05.07.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
27.04.98, 25 rokov
27.04.98, 25 rokov
Francesco Cano vs. Edward Hubner - Vzájomné zápasy
30.07.18 | kvalifik. | Francesco Cano | Edward Hubner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Austria F5 | antuka |
Francesco Cano form & Edward Hubner form
Francesco Cano - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Luka Cvjetkovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cattolica - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Luca Fantini | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Frascati - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Marko Ilic | 6-1, 6-74, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Daniel Bagnolini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Aleksevych | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 3-5, - Francesco Cano - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Roberto Miceli | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Felipe Godoy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Akram El Sallaly | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Victor Bini | 1-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ragazzi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | 6-0, 4-0, Jan Osusky - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Ko Suzuki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Mattia Frinzi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Alessio Tramontin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Takashi Saito | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Edward Hubner - posledné zápasy
M15 Warmbad - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Lucas Krainer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Maximilian Homberg | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 6-3, 6-71, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
27.09.21 kvalifik. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Botond Kisantal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 1-4, - Edward Hubner - skreč | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Michel Vernier | 7-5, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-75, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Peter Fajta | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Nad | 6-4, 6-75, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.21 2. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Nicolae Frunza | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 6-1 | detail zápasu |