ZÁPAS
13.07.15 | 1. kolo kval. | Florian Simbozel | Luca Gelhardt | 6-1, 3-6, 6-1 | Belgium F6 | antuka |
ŠTATISTIKY
Francúzsko
16.02.96, 28 rokov
16.02.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Florian Simbozel vs. Luca Gelhardt - Vzájomné zápasy
13.07.15 | 1. kolo kval. | Florian Simbozel | Luca Gelhardt | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Belgium F6 | antuka |
Florian Simbozel form & Luca Gelhardt form
Florian Simbozel - posledné zápasy
France F19 - tvrdý I. | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Mateo Galdon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
France F2 - tvrdý I. | ||||
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Allan Deschamps | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
18.01.16 2. kolo kval. | vs. David Pel | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
18.01.16 kvalifik. | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
France F1 - antuka | ||||
12.01.16 1. kolo | vs. Alexandre Sidorenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.16 1. kolo kval. | vs. Victor Huet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.01.16 kvalifik. | vs. Alexandre Reco | Alexandre Reco - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
09.10.15 1. kolo kval. | vs. Romain Barbosa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - tvrdý | ||||
28.09.15 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.15 kvalifik. | vs. Antoine Monaco | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Omar Ata | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - tvrdý | ||||
21.09.15 kvalifik. | vs. Antoine Monaco | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.15 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F23 - tvrdý | ||||
14.09.15 2. kolo | vs. Imran Aswat | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.15 štvrťfinále | vs. Antoine Bellier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.15 1. kolo | vs. Dmytro Vyshyvanyuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F22 - tvrdý | ||||
07.09.15 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.15 1. kolo | vs. Hugo Schott | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.15 kvalifik. | vs. Amine Ben Jemia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Belgium F6 - antuka | ||||
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.07.15 kvalifik. | vs. Jules Okala | 6-3, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
13.07.15 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Belgium F5 - antuka | ||||
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Thomas Hendrick | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.07.15 kvalifik. | vs. Lennert Van Der Linden | Lennert Van Der Linden - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.07.15 1. kolo | vs. Louis Cant | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Arthur Tourlousse | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F15 - tvrdý | ||||
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Antoine Monaco | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.04.15 2. kolo | vs. Jonathan Kanar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.04.15 kvalifik. | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.04.15 1. kolo | vs. Imran Aswat | 7-611, 6-3 | detail zápasu |
Luca Gelhardt - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | detail zápasu |