ZÁPAS
08.02.12 | 1. kolo | Florent Serra | Kenny de Schepper | 6-4, 7-67 | Quimper Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Florent Serra | Kenny de Schepper | |
1. podanie % | 51/72 (71%) | 38/59 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/51 (73%) | 29/38 (76%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/21 (52%) | 11/21 (52%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 19/59 (32%) | 24/72 (33%) |
Vyhrané body celkom | 67/131 (51%) | 64/131 (49%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 6 | 10 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Florent Serra vs. Kenny de Schepper - Vzájomné zápasy
08.10.13 | 1. kolo | Kenny de Schepper | Florent Serra | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Rennes Challenger | tvrdý I. |
11.10.12 | 2. kolo | Kenny de Schepper | Florent Serra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Rennes Challenger | tvrdý I. |
20.07.12 | štvrťfinále | Kenny de Schepper | Florent Serra | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Recanati Challenger | tvrdý |
08.02.12 | 1. kolo | Florent Serra | Kenny de Schepper | 6-4, 7-67 | detail zápasu | Quimper Challenger | tvrdý I. |
05.01.12 | štvrťfinále | Florent Serra | Kenny de Schepper | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Noumea Challenger | tvrdý |
Florent Serra form & Kenny de Schepper form
Florent Serra - posledné zápasy
Netherlands F2 - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo | vs. Leonardo Kirche | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.15 2. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.15 1. kolo kval. | vs. Claudio Fortuna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Casablanca Challenger - antuka | ||||
15.01.15 štvrťfinále | vs. Laslo Djere | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.15 2. kolo | vs. Germain Gigounon | 6-2, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
12.01.15 1. kolo | vs. Yassine Idmbarek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
05.11.14 1. kolo | vs. Victor Hanescu | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Reunion Island - tvrdý | ||||
02.11.14 finále | vs. Robin Haase | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.14 semifinále | vs. Ricardas Berankis | 6-1, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.14 štvrťfinále | vs. Pere Riba | 6-4, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.14 2. kolo | vs. Filip Horansky | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.14 1. kolo | vs. Enrique Lopez-Perez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
11.10.14 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
04.10.14 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mons Challenger - tvrdý I. | ||||
29.09.14 kvalifik. | vs. Andrea Arnaboldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.14 2. kolo kval. | vs. Yannick Mertens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.14 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
21.09.14 2. kolo kval. | vs. Antso Rakotondramanga | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.14 kvalifik. | vs. Gregoire Barrere | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.14 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
17.09.14 1. kolo | vs. David Goffin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.14 kvalifik. | vs. Matthias Bachinger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.14 2. kolo kval. | vs. Constant Lestienne | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.14 1. kolo kval. | vs. Alexander Lobkov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
France F18 - tvrdý I. | ||||
08.09.14 1. kolo | vs. Eric Fomba | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
St. Remy - tvrdý | ||||
02.09.14 1. kolo | vs. Fabrice Martin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
01.08.14 štvrťfinále | vs. Alexander Kudryavtsev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.14 2. kolo | vs. Nikola Mektic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.14 1. kolo | vs. Enrique Lopez-Perez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.14 kvalifik. | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Kenny de Schepper - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Altug Celikbilek | 7-64, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 7-64, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Strong Kirchheimer | 7-62, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-77, 6-72 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Mae Malige | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Louis Dussin | 6-74, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Pedro Vives Marcos | 6-2, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Evgeny Karlovskiy | Evgeny Karlovskiy - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Martin | 6-4, 6-4 | detail zápasu |