ZÁPAS
02.02.13 | 1. kolo kval. | Florent Serra | Andre Begemann | 6-3, 6-4 | Montpellier | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Florent Serra | Andre Begemann | |
1. podanie % | 38/57 (67%) | 35/51 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/38 (76%) | 25/35 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/19 (68%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 19/51 (37%) | 15/57 (26%) |
Vyhrané body celkom | 61/108 (56%) | 47/108 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 2 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Florent Serra vs. Andre Begemann - Vzájomné zápasy
02.02.13 | 1. kolo kval. | Florent Serra | Andre Begemann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Montpellier | tvrdý I. |
Florent Serra form & Andre Begemann form
Florent Serra - posledné zápasy
Netherlands F2 - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo | vs. Leonardo Kirche | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.15 2. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.15 1. kolo kval. | vs. Claudio Fortuna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Casablanca Challenger - antuka | ||||
15.01.15 štvrťfinále | vs. Laslo Djere | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.15 2. kolo | vs. Germain Gigounon | 6-2, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
12.01.15 1. kolo | vs. Yassine Idmbarek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
05.11.14 1. kolo | vs. Victor Hanescu | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Reunion Island - tvrdý | ||||
02.11.14 finále | vs. Robin Haase | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.14 semifinále | vs. Ricardas Berankis | 6-1, 6-71, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.14 štvrťfinále | vs. Pere Riba | 6-4, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.14 2. kolo | vs. Filip Horansky | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.14 1. kolo | vs. Enrique Lopez-Perez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
11.10.14 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
04.10.14 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mons Challenger - tvrdý I. | ||||
29.09.14 kvalifik. | vs. Andrea Arnaboldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.14 2. kolo kval. | vs. Yannick Mertens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.14 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
21.09.14 2. kolo kval. | vs. Antso Rakotondramanga | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.14 kvalifik. | vs. Gregoire Barrere | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.14 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
17.09.14 1. kolo | vs. David Goffin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.14 kvalifik. | vs. Matthias Bachinger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.14 2. kolo kval. | vs. Constant Lestienne | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.14 1. kolo kval. | vs. Alexander Lobkov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
France F18 - tvrdý I. | ||||
08.09.14 1. kolo | vs. Eric Fomba | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
St. Remy - tvrdý | ||||
02.09.14 1. kolo | vs. Fabrice Martin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
01.08.14 štvrťfinále | vs. Alexander Kudryavtsev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.14 2. kolo | vs. Nikola Mektic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.14 1. kolo | vs. Enrique Lopez-Perez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.14 kvalifik. | vs. Jordi Munoz-Abreu | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Andre Begemann - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
08.08.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - tvrdý I. | ||||
06.10.17 štvrťfinále | vs. Marinko Matosevic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.17 2. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.17 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.17 kvalifik. | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.09.17 2. kolo kval. | vs. Jui-Chen Hung | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kuala Lumpur - tvrdý I. | ||||
27.09.15 2. kolo kval. | vs. Yuichi Sugita | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.15 1. kolo kval. | vs. Shuichi Sekiguchi | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
16.05.15 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
16.08.14 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
17.08.13 1. kolo kval. | vs. Michal Mertinak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
08.06.13 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dusseldorf - antuka | ||||
18.05.13 2. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.13 1. kolo kval. | vs. Joshua Milton | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Dallas Challenger - tvrdý | ||||
11.03.13 2. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.13 1. kolo kval. | vs. Matteo Viola | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
02.02.13 1. kolo kval. | vs. Florent Serra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai - tvrdý | ||||
31.12.12 kvalifik. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.12.12 1. kolo kval. | vs. Alexander Kudryavtsev | 7-63, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.12.12 2. kolo kval. | vs. Philipp Petzschner | 3-6, 6-4, 4-2, Philipp Petzschner - skreč | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.12 1. kolo | vs. Thiago Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.12 kvalifik. | vs. Timo Nieminen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.12 2. kolo kval. | vs. Michal Milko | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.12 1. kolo kval. | vs. Tristan-Samuel Weissborn | 7-63, 6-74, 7-64 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
28.10.12 2. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.12 1. kolo kval. | vs. Jan Minar | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
08.10.12 kvalifik. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.12 2. kolo kval. | vs. Artem Smirnov | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |