ZÁPAS
08.04.19 | kvalifik. | Florent Bax | Benjamin Winter Lopez | 7-64, 2-6, 10-4 | M15 Reus | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Florent Bax vs. Benjamin Winter Lopez - Vzájomné zápasy
08.04.19 | kvalifik. | Florent Bax | Benjamin Winter Lopez | 7-64, 2-6, 10-4 | detail zápasu | M15 Reus | antuka |
Florent Bax form & Benjamin Winter Lopez form
Florent Bax - posledné zápasy
M25 New - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Evgeny Donskoy | 2-6, 1-4, - Florent Bax - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Grigory Shebekin | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 7-5, 4-3, Courtney John Lock - skreč | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Maxence Bertimon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Artur Kukasian | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Serafin Zund | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.12.23 semifinále | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.12.23 štvrťfinále | vs. Ilia Simakin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ajay Malik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Enrico Giacomini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Stijn Pel | 6-2, 2-0, Stijn Pel - skreč | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
14.10.23 finále | vs. Ishaque Eqbal | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.10.23 semifinále | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 štvrťfinále | vs. Stijn Pel | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Rohan Mehra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Benjamin Winter Lopez - posledné zápasy
M15 Les - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Richard Zusman | 3-6, - Benjamin Winter Lopez - skreč | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Maxime Mora | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-71, - Benjamin Winter Lopez - skreč | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
25.08.23 semifinále | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.23 štvrťfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Padro Parra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Richard Zusman | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Pau Bosch Munoz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Lluc Pasqual | 6-0, 6-0 | detail zápasu |