ZÁPAS
20.04.19 | 1. kolo kval. | Egor Gerasimov | Filippo Baldi | 6-3, 6-2 | Budapest | antuka |
ŠTATISTIKY
Egor Gerasimov | Filippo Baldi | |
1. podanie % | 27/43 (63%) | 28/54 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/27 (96%) | 17/28 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/16 (63%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 25/54 (46%) | 7/43 (16%) |
Vyhrané body celkom | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 7 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Filippo Baldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Filippo Baldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Filippo Baldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Filippo Baldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Filippo Baldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Filippo Baldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Filippo Baldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Filippo Baldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Filippo Baldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Egor Gerasimov vs. Filippo Baldi - Vzájomné zápasy
20.04.19 | 1. kolo kval. | Egor Gerasimov | Filippo Baldi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Budapest | antuka |
Egor Gerasimov form & Filippo Baldi form
Egor Gerasimov - posledné zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Filippo Baldi - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-2, 4-0, Jakub Kroslak - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 5-7, 1-3, - Filippo Baldi - skreč | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Forli 6 - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Robin Haase | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.04.22 štvrťfinále | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.22 2. kolo | vs. Raffael Schaer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.04.22 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
13.04.22 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. Alexandre Ruscica | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
09.04.22 semifinále | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-3, - Filippo Baldi - skreč | detail zápasu | |
08.04.22 štvrťfinále | vs. Inaki Cabrera Bello | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.22 2. kolo | vs. Dali Blanch | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
03.01.22 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.21 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 1-3, - Filippo Baldi - skreč | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.21 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 3-6, 4-6 | detail zápasu |