ZÁPAS
22.09.18 | 1. kolo kval. | Filipe Brandao | Tomas Curras Abasolo | 6-1, 6-1 | Portugal F18 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
02.05.00, 23 rokov
02.05.00, 23 rokov
Filipe Brandao vs. Tomas Curras Abasolo - Vzájomné zápasy
22.09.18 | 1. kolo kval. | Filipe Brandao | Tomas Curras Abasolo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Portugal F18 | tvrdý |
Filipe Brandao form & Tomas Curras Abasolo form
Filipe Brandao - posledné zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
05.10.20 2. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Perry Gregg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Terence Das | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Evan Hoyt | 0-3, - Filipe Brandao - skreč | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Andre Rodeia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Oliveira - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Afonso Salgado | 6-3, 1-5, - Filipe Brandao - skreč | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Bernardo Roque | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Elyas Abdulnabi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Daniel Rodrigues | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Tim Van Der Horst | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Idanha - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Andres Urrea | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Omni Kumar | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu |
Tomas Curras Abasolo - posledné zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Daniel Marincas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Julius Augunas | 2-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Max Cunat | 6-4, 6-74, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Daniel Silva (POR) | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dino Molokova Ferreira | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Batista | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Martins Rocens | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Dali Blanch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Pau Bosch Munoz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Iago Dominguez Alvarez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Iamachkine | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 2-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 7-67, 3-6, 4-6 | detail zápasu |