ZÁPAS
15.09.14 | 1. kolo kval. | Filip Kraljevic | Dominik Recek | 6-4, 3-6, 7-65 | Croatia F18 | antuka |
ŠTATISTIKY
Chorvátsko
14.02.96, 28 rokov
14.02.96, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
19.02.95, 29 rokov
18 926 $
19.02.95, 29 rokov
18 926 $
Filip Kraljevic vs. Dominik Recek - Vzájomné zápasy
15.09.14 | 1. kolo kval. | Filip Kraljevic | Dominik Recek | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | Croatia F18 | antuka |
Filip Kraljevic form & Dominik Recek form
Filip Kraljevic - posledné zápasy
USA F25 - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Michael Zhu | 7-5, 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.18 kvalifik. | vs. Julian Noah Steinhausen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.18 2. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Rishabh Sharda | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.18 | vs. Alexis Alvarez Varas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
USA F35 - antuka | ||||
31.10.16 | vs. Justin Ghavami | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F28 - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Guus Koevermans | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.16 | vs. Alessandro-Damiano Ventre | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
USA F31 - antuka | ||||
02.11.15 2. kolo kval. | vs. Stepan Vancurik | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.15 kvalifik. | vs. Grayson M. Goldin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.15 | vs. Or Ram-Harel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.15 1. kolo | vs. Jared Hiltzik | 6-711, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Justin Ghavami | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Croatia F20 - antuka | ||||
29.09.14 1. kolo | vs. Kirill Dmitriev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Croatia F18 - antuka | ||||
15.09.14 2. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.14 2. kolo | vs. Riccardo Sinicropi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.14 kvalifik. | vs. Yanais Laurent | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.14 1. kolo | vs. Aron Pierce | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.14 1. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Croatia F17 - antuka | ||||
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 5-7, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.14 kvalifik. | vs. Morgan Bourbon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.14 1. kolo | vs. Aron Pierce | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Tonci Buljan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.14 2. kolo | vs. Riccardo Bellotti | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F30 - antuka | ||||
01.09.14 kvalifik. | vs. Jacob Nicolussi | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.14 1. kolo | vs. Bjorn Propst | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.14 2. kolo | vs. Francesco Borgo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Joy Vigani | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Croatia F4 - antuka | ||||
17.03.14 2. kolo | vs. Gerard Granollers | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu |
Dominik Recek - posledné zápasy
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu |