ZÁPAS
04.08.18 | 1. kolo kval. | Filip Jakob Zupancic | Lawrence Bataljin | 6-2, 6-2 | Serbia F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Slovinsko
27.08.97, 26 rokov
27.08.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
22.05.96, 27 rokov
22.05.96, 27 rokov
Filip Jakob Zupancic vs. Lawrence Bataljin - Vzájomné zápasy
04.08.18 | 1. kolo kval. | Filip Jakob Zupancic | Lawrence Bataljin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Serbia F1 | antuka |
Filip Jakob Zupancic form & Lawrence Bataljin form
Filip Jakob Zupancic - posledné zápasy
Serbia F1 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Marco Corino | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Marino Kegl | 6-2, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Croatia F4 - antuka | ||||
27.03.17 | vs. Andrej Omeragic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Patrik Obal | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Croatia F3 - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Facundo Jofre | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.17 | vs. Michael Robin Stebbings | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Croatia F2 - antuka | ||||
13.03.17 | vs. Marko Sabolcki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indonesia F3 - tvrdý | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Syed Mohd Agil Syed Naguib | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indonesia F1 - tvrdý | ||||
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Masaya Kobayashi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Alex Hunt | 1-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Croatia F6 - antuka | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Croatia F5 - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Stipe Saric | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Stjepan Cagalj | 7-63, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Croatia F4 - antuka | ||||
21.03.16 | vs. Dragan Dumevski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Croatia F3 - antuka | ||||
14.03.16 | vs. Michael Delebois | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Ewan Moore | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F35 - tvrdý I. | ||||
30.11.15 1. kolo kval. | vs. Gereon Heitmann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Slovenia F3 - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Timo Taenzer | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Lawrence Bataljin - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu |