ZÁPAS
01.11.18 | 2. kolo | Filip Duda | Michael Vrbensky | 6-73, 6-1, 7-64 | Czech Republic | koberec |
ŠTATISTIKY
Filip Duda | Michael Vrbensky | |
1. podanie % | 65/98 (66%) | 79/129 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 48/65 (74%) | 45/79 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/33 (55%) | 28/50 (56%) |
Vyhrané break-bally | 6/17 (35%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 56/129 (43%) | 32/98 (33%) |
Vyhrané body celkom | 122/227 (54%) | 105/227 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 9 |
Esá | 8 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Duda | 1-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Filip Duda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Filip Duda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Filip Duda | 3-2 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Filip Duda | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Filip Duda | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Filip Duda | 5-4 | |
Filip Duda | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Filip Duda | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 2-6, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
0-0 | Michael Vrbensky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Filip Duda | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Filip Duda | 1-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Filip Duda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Duda | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Filip Duda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Filip Duda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Filip Duda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Filip Duda | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Filip Duda | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
5-5 | Michael Vrbensky | |
Filip Duda | 6-5 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Filip Duda | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Filip Duda vs. Michael Vrbensky - Vzájomné zápasy
29.11.18 | 2. kolo | Filip Duda | Michael Vrbensky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Czech Republic | tvrdý I. |
01.11.18 | 2. kolo | Filip Duda | Michael Vrbensky | 6-73, 6-1, 7-64 | detail zápasu | Czech Republic | koberec |
Filip Duda form & Michael Vrbensky form
Filip Duda - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Julio Cesar Porras | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Leti Messina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mason Foxman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 5-5, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Denny Vojtischek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 5-7, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Kilian Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 2-1, Kirill Kivattsev - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Pleva | 3-6, 1-3, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 1-4, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Michael Vrbensky - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Botond Kisantal | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Jaime Faria | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Siim Troost | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Zizou Bergs | - Michael Vrbensky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Liam Draxl | 6-74, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Damien Wenger | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 7-67, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Samuel Brosset | 5-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |