Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
09.04.97, 26 rokov
11 760 $
09.04.97, 26 rokov
11 760 $
Filip Duda vs. Arturs Lazdins - Vzájomné zápasy
13.02.17 | 1. kolo kval. | Filip Duda | Arturs Lazdins | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Egypt F5 | tvrdý |
Filip Duda form & Arturs Lazdins form
Filip Duda - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Julio Cesar Porras | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Leti Messina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mason Foxman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 5-5, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Denny Vojtischek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 5-7, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Kilian Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 2-1, Kirill Kivattsev - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Pleva | 3-6, 1-3, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 1-4, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Arturs Lazdins - posledné zápasy
M25 Ust - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Kazuma Kawachi | 6-2, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Jie-Ming Pai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Taisei Ichikawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Chattarin Wareesri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kunshan - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Sheng Tang | 6-1, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Garrett Johns | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hengyang - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Sheng Hao Zhou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Ang Ji | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Xin Hu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Ching Wah Wai | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Ching-Mou Yu | 6-3, 1-6, 13-15 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Jeroen Boer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-75, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-78, 0-1, - Arturs Lazdins - skreč | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Shamirul Shahril Mohd Adam Das | 7-66, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Karl Fredrik Utheim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Abdallah Rabie | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Belal Abou Taleb | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Anze Arh | 7-5, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Christian Saidi Otupio | 6-1, 6-1 | detail zápasu |