Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
11.03.99, 25 rokov
11.03.99, 25 rokov
Filip Bergevi vs. Philipp Klimov - Vzájomné zápasy
30.10.17 | 1. kolo kval. | Filip Bergevi | Philipp Klimov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Estonia F3 | tvrdý I. |
Filip Bergevi form & Philipp Klimov form
Filip Bergevi - posledné zápasy
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.23 štvrťfinále | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.22 štvrťfinále | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.22 semifinále | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.22 štvrťfinále | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
07.04.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.22 štvrťfinále | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.03.22 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Philipp Klimov - posledné zápasy
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kaarst - koberec | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 kvalifik. | vs. David Quayle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mark Bogdanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
13.08.18 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Maksim Malyshev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | detail zápasu |