Fermin Tenti vs. Nicolas Zaidman

Fermin Tenti vs. Nicolas Zaidman - Argentina F9 (Santa Fe) - porovnanie

ZÁPAS

13.11.172. kolo kval.Fermin Tenti Nicolas Zaidman 6-2, 6-4 Argentina Argentina F9 antuka

ŠTATISTIKY

6-4

Fermin Tenti
Argentina
14.06.97, 21 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
07.12.99, 19 rokov







Nicolas Zaidman
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Fermin Tenti vs. Nicolas Zaidman - Vzájomné zápasy

13.11.172. kolo kval.Fermin TentiNicolas Zaidman6-2, 6-4 detail zápasuArgentina Argentina F9 antuka

Fermin Tenti - posledné zápasy

Dominican Republic Dominican Republic - tvrdý
11.12.18
1. kolo
vs. Alexis Gautier1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Dominican Republic Dominican Republic - tvrdý
05.12.18
2. kolo
vs. Mauricio Echazu2-6, 7-5, 5-7 prehradetail zápasu
04.12.18
1. kolo
vs. Jorge Montero6-2, 5-7, 6-2 výhradetail zápasu
Chile Chile F3 - antuka
28.11.18
2. kolo
vs. Genaro Alberto Olivieri1-6, 1-6 prehradetail zápasu
27.11.18
1. kolo
vs. Ignacio Monzon1-6, 6-3, 7-62 výhradetail zápasu
26.11.18
kvalifik.
vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola3-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Patricio Gomez6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Chile Chile F2 - antuka
20.11.18
1. kolo
vs. Juan Bautista Otegui4-6, 3-6 prehradetail zápasu
19.11.18
kvalifik.
vs. Rodrigo Echavarria6-1, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
18.11.18
2. kolo kval.
vs. Alan Sanson7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Chile Chile F1 - antuka
14.11.18
2. kolo
vs. Mauricio Echazu0-6, 3-6 prehradetail zápasu
13.11.18
1. kolo
vs. Dimitri Badra6-0, 7-63 výhradetail zápasu
Brazil Brazil F8 - antuka
06.11.18
1. kolo
vs. Oscar Jose Gutierrez6-4, 4-6, 6-75 prehradetail zápasu
Brazil Brazil F7 - antuka
01.11.18
2. kolo
vs. Joao Souza2-6, 1-6 prehradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Federico Moreno6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Peru Peru F3 - antuka
08.10.18
2. kolo kval.
vs. Jordan Iturra6-3, 6-1 výhradetail zápasu
08.10.18
kvalifik.
vs. Rodrigo Sanchez0-6, 2-6 prehradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Franco Roncadelli6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Peru Peru F2 - antuka
02.10.18
1. kolo
vs. Conner Huertas Del Pino1-6, 6-75 prehradetail zápasu
02.10.18
kvalifik.
vs. Nicolas Bianchi6-0, 6-3 výhradetail zápasu
01.10.18
2. kolo kval.
vs. Enrico Dos Santos Lima6-3, 6-2 výhradetail zápasu
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Diego Calmet6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Bolivia Bolivia F3 - antuka
28.09.18
štvrťfinále
vs. Alejandro Mendoza5-7, 4-6 prehradetail zápasu
26.09.18
2. kolo
vs. Matias Franco Descotte7-66, 6-3 výhradetail zápasu
25.09.18
1. kolo
vs. Lautaro Agustin Falabella6-3, 7-64 výhradetail zápasu
Bolivia Bolivia F2 - antuka
21.09.18
semifinále
vs. Matias Franco Descotte2-6, 1-6 prehradetail zápasu
20.09.18
štvrťfinále
vs. Jose Pereira2-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
19.09.18
2. kolo
vs. Raul Garcia7-5, 6-0 výhradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Juan Carlos Manuel Aguilar6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Bolivia Bolivia F1 - antuka
12.09.18
2. kolo
vs. Juan Carlos Manuel Aguilar4-6, 2-6 prehradetail zápasu

Nicolas Zaidman - posledné zápasy

Egypt Egypt F31 - antuka
10.12.18
kvalifik.
vs. Moritz Pfaff3-6, 4-6 prehradetail zápasu
09.12.18
2. kolo kval.
vs. David Poole6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F30 - antuka
04.12.18
1. kolo
vs. Jordan Correia Passos Do Carmo4-6, 0-6 prehradetail zápasu
Egypt Egypt F29 - antuka
29.11.18
2. kolo
vs. Samuel Brosset4-6, 3-6 prehradetail zápasu
28.11.18
1. kolo
vs. Gregorio Cordonnier6-1, 6-1 výhradetail zápasu
26.11.18
kvalifik.
vs. Ignacio Montes Cuellar6-1, 6-2 výhradetail zápasu
25.11.18
2. kolo kval.
vs. David Poole6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Chile Chile F1 - antuka
14.11.18
2. kolo
vs. Mateo Nicolas Martinez0-6, 5-7 prehradetail zápasu
13.11.18
1. kolo
vs. Marcelo Ignacio Barros Troncoso3-6, 7-65, 6-3 výhradetail zápasu
Brazil Brazil F8 - antuka
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Brazil Brazil F7 - antuka
01.11.18
2. kolo
vs. Alejandro Tabilo1-6, 5-7 prehradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Gustavo Datto Martins6-1, 6-2 výhradetail zápasu
29.10.18
kvalifik.
vs. Joao Giannella7-64, 6-0 výhradetail zápasu
28.10.18
2. kolo kval.
vs. Pedro Ortega6-4, 6-1 výhradetail zápasu
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Rodrigo Lujan6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Peru Peru F3 - antuka
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Maximiliano Estevez1-6, 5-7 prehradetail zápasu
Peru Peru F2 - antuka
02.10.18
kvalifik.
vs. Boris Arias2-6, 3-6 prehradetail zápasu
01.10.18
2. kolo kval.
vs. Daniel Vinces Jimenez6-1, 6-2 výhradetail zápasu
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Gianfranco Panta6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Peru Peru F1 - antuka
26.09.18
2. kolo
vs. Gonzalo Villanueva0-6, 0-6 prehradetail zápasu
24.09.18
1. kolo
vs. Gonzalo Bueno7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Bolivia Bolivia F2 - antuka
18.09.18
kvalifik.
vs. Peter Bertran1-6, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
17.09.18
2. kolo kval.
vs. Gabriel Mauricio Nolasco Pozo6-1, 6-3 výhradetail zápasu
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Sebastian Azcui6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Bolivia Bolivia F1 - antuka
11.09.18
kvalifik.
vs. Jordan Iturra5-7, 6-1, 6-0 výhradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Juan Carlos Manuel Aguilar5-7, 5-7 prehradetail zápasu
10.09.18
2. kolo kval.
vs. Alejandro Perez (COL)6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Morocco Morocco F4 - antuka
07.08.18
1. kolo
vs. Yassir Kilani6-75, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
06.08.18
kvalifik.
vs. Anas Chakrouni6-2, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
05.08.18
2. kolo kval.
vs. Ahmed Reda Aboufirassi6-0, 6-0 výhradetail zápasu
<