Fermin Tenti vs. Laelson Rodrigues

Fermin Tenti vs. Laelson Rodrigues - Turkey F16 (Antalya) - porovnanie

ZÁPAS

24.04.172. kolo kval.Fermin Tenti Laelson Rodrigues 6-3, 6-1 Turkey Turkey F16 antuka

ŠTATISTIKY

6-1

Fermin Tenti
Argentina
14.06.97, 21 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
02.08.99, 19 rokov







Laelson Rodrigues
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Fermin Tenti vs. Laelson Rodrigues - Vzájomné zápasy

04.12.172. kolo kval.Fermin TentiLaelson Rodrigues6-3, 6-4 detail zápasuChile Chile F3 antuka
24.04.172. kolo kval.Fermin TentiLaelson Rodrigues6-3, 6-1 detail zápasuTurkey Turkey F16 antuka

Fermin Tenti - posledné zápasy

Chile Chile F1 - antuka
14.11.18
2. kolo
vs. Mauricio Echazu0-6, 3-6 prehradetail zápasu
13.11.18
1. kolo
vs. Dimitri Badra6-0, 7-63 výhradetail zápasu
Brazil Brazil F8 - antuka
06.11.18
1. kolo
vs. Oscar Jose Gutierrez6-4, 4-6, 6-75 prehradetail zápasu
Brazil Brazil F7 - antuka
01.11.18
2. kolo
vs. Joao Souza2-6, 1-6 prehradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Federico Moreno6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Peru Peru F3 - antuka
08.10.18
kvalifik.
vs. Rodrigo Sanchez0-6, 2-6 prehradetail zápasu
08.10.18
2. kolo kval.
vs. Jordan Iturra6-3, 6-1 výhradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Franco Roncadelli6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Peru Peru F2 - antuka
02.10.18
kvalifik.
vs. Nicolas Bianchi6-0, 6-3 výhradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Conner Huertas Del Pino1-6, 6-75 prehradetail zápasu
01.10.18
2. kolo kval.
vs. Enrico Dos Santos Lima6-3, 6-2 výhradetail zápasu
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Diego Calmet6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Bolivia Bolivia F3 - antuka
28.09.18
štvrťfinále
vs. Alejandro Mendoza5-7, 4-6 prehradetail zápasu
26.09.18
2. kolo
vs. Matias Franco Descotte7-66, 6-3 výhradetail zápasu
25.09.18
1. kolo
vs. Lautaro Agustin Falabella6-3, 7-64 výhradetail zápasu
Bolivia Bolivia F2 - antuka
21.09.18
semifinále
vs. Matias Franco Descotte2-6, 1-6 prehradetail zápasu
20.09.18
štvrťfinále
vs. Jose Pereira2-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
19.09.18
2. kolo
vs. Raul Garcia7-5, 6-0 výhradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Juan Carlos Manuel Aguilar6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Bolivia Bolivia F1 - antuka
12.09.18
2. kolo
vs. Juan Carlos Manuel Aguilar4-6, 2-6 prehradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Jorge Brian Panta Herreros3-6, 7-62, 6-0 výhradetail zápasu
Argentina Argentina F4 - antuka
02.09.18
1. kolo kval.
vs. Mateo Galdon6-74, 6-2, 3-6 prehradetail zápasu
Austria Austria F6 - antuka
08.08.18
2. kolo
vs. Yuta Shimizu3-6, 3-6 prehradetail zápasu
06.08.18
1. kolo
vs. Manfred Fellin6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Austria Austria F5 - antuka
31.07.18
1. kolo
vs. Nerman Fatic6-4, 2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Morocco Morocco F2 - antuka
24.07.18
1. kolo
vs. Anas Fattar5-7, 3-6 prehradetail zápasu
23.07.18
kvalifik.
vs. Manfred Fellin6-2, 6-0 výhradetail zápasu
22.07.18
2. kolo kval.
vs. Jaime Barajas6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Morocco Morocco F1 - antuka
17.07.18
1. kolo
vs. Tomas Lipovsek Puches1-6, 3-6 prehradetail zápasu
15.07.18
kvalifik.
vs. Daniel Rabas6-2, 6-1 výhradetail zápasu

Laelson Rodrigues - posledné zápasy

Brazil Brazil F9 - antuka
12.11.18
kvalifik.
vs. Joao Hinsching1-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Hugo Moura6-2, 6-2 výhradetail zápasu
10.11.18
1. kolo kval.
vs. Victor Segantini Bertoldo6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Brazil Brazil F8 - antuka
05.11.18
kvalifik.
vs. Enrique Bogo3-6, 1-6 prehradetail zápasu
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos2-6, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Renato Teixeira Mendes6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Brazil Brazil F6 - antuka
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Enrique Bogo4-6, 0-6 prehradetail zápasu
20.10.18
1. kolo kval.
vs. Guilherme Diniz7-5, 6-76, 6-4 výhradetail zápasu
Brazil Brazil F5 - antuka
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Enrique Bogo6-74, 4-6 prehradetail zápasu
Peru Peru F3 - antuka
08.10.18
2. kolo kval.
vs. Boruch Skierkier1-6, 3-6 prehradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Jerome Ricker7-62, 6-1 výhradetail zápasu
Peru Peru F2 - antuka
01.10.18
2. kolo kval.
vs. Tomas Farjat3-6, 4-6 prehradetail zápasu
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Matias Riva6-74, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Peru Peru F1 - antuka
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Boruch Skierkier2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Brazil Brazil F2 - antuka
29.04.18
1. kolo kval.
vs. Lucca Silva3-6, 5-7 prehradetail zápasu
Brazil Brazil F1 - antuka
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Alex Blumenberg2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal Portugal F8 - antuka
14.04.18
1. kolo kval.
vs. Dan Dowson4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal Portugal F7 - antuka
07.04.18
1. kolo kval.
vs. Duarte Nuno Teixeira6-73, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal Portugal F6 - tvrdý
25.03.18
1. kolo kval.
vs. Russell Henderson4-6, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal Portugal F5 - tvrdý
19.03.18
2. kolo kval.
vs. Jaime Fermosell Delgado4-6, 0-6 prehradetail zápasu
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Hugo Maia4-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal Portugal F4 - tvrdý
12.03.18
2. kolo kval.
vs. Carlos Eduardo Severino1-6, 0-6 prehradetail zápasu
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Afonso Portugal7-64, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal Portugal F3 - tvrdý
06.03.18
1. kolo kval.
vs. Yanik Kaelin3-6, 0-6 prehradetail zápasu
06.03.18
vs. Jordan Chiu6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Chile Chile F3 - antuka
04.12.17
2. kolo kval.
vs. Fermin Tenti3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Chile Chile F2 - antuka
28.11.17
1. kolo
vs. Mariano Kestelboim1-6, 2-6 prehradetail zápasu
27.11.17
kvalifik.
vs. Amador Salazar6-3, 6-2 výhradetail zápasu
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Mauricio Alvarez-Guzman6-2, 0-6, 6-2 výhradetail zápasu
Chile Chile F1 - antuka
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Mateo Etchevarne3-6, 0-6 prehradetail zápasu
<