ZÁPAS
11.10.19 | štvrťfinále | Fermin Tenti | Gabriele Maria Noce | 6-0, 7-65 | M15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Fermin Tenti | Gabriele Maria Noce | |
1. podanie % | 38/60 (63%) | 37/59 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/38 (68%) | 20/37 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/22 (73%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/59 (49%) | 18/60 (30%) |
Vyhrané body celkom | 71/119 (60%) | 48/119 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
2 | ||
0-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fermin Tenti | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
1-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Fermin Tenti | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fermin Tenti | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Gabriele Maria Noce | |
0-0 | ||
Fermin Tenti | 4-3 | |
4-4 | Gabriele Maria Noce | |
Fermin Tenti | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fermin Tenti | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Gabriele Maria Noce | |
0-0 | ||
7-65 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Fermin Tenti vs. Gabriele Maria Noce - Vzájomné zápasy
11.10.19 | štvrťfinále | Fermin Tenti | Gabriele Maria Noce | 6-0, 7-65 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Fermin Tenti form & Gabriele Maria Noce form
Fermin Tenti - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 štvrťfinále | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Gabriele Maria Noce - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
30.11.23 štvrťfinále | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - skreč | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
01.07.23 štvrťfinále | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detail zápasu |