ZÁPAS
25.02.19 | kvalifik. | Felix Corwin | Raphael Baltensperger | 6-3, 6-4 | M25 Trento | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Felix Corwin | Raphael Baltensperger | |
1. podanie % | 32/55 (58%) | 54/82 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/32 (72%) | 35/54 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/23 (57%) | 8/28 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 39/82 (48%) | 19/55 (35%) |
Vyhrané body celkom | 75/137 (55%) | 62/137 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 7 |
Esá | 3 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Felix Corwin vs. Raphael Baltensperger - Vzájomné zápasy
25.02.19 | kvalifik. | Felix Corwin | Raphael Baltensperger | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M25 Trento | tvrdý I. |
Felix Corwin form & Raphael Baltensperger form
Felix Corwin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anthony Genov | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Filip Duda | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. William Grant | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Dian Nedev | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Gabi Adrian Boitan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Mccormick | 1-5, Tristan Mccormick - skreč | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Patrick Maloney | 2-6, 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Bjorn Swenson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 štvrťfinále | vs. Jacob Brumm | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.23 2. kolo | vs. Evan Bynoe | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Jeremy Jin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. James Connel | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Karl Poling | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Will Mayew | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Matthew Segura | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Johan Alexander Rodriguez | 2-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adhithya Ganesan | 6-0, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. William Grant | 4-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu |
Raphael Baltensperger - posledné zápasy
M25 Sion - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Aubert | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Niklas Koch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-73, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Hugo Pontico | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 1-1, - Raphael Baltensperger - skreč | detail zápasu | |
03.11.20 kvalifik. | vs. Daniel Little | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Poswiat | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Gastao Elias | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.20 kvalifik. | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.20 kvalifik. | vs. Patrik Hartmeier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 1-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Gian Luca Tanner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
05.07.20 1. kolo | vs. Johan Nikles | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Gian Gruenig | 6-4, 6-2 | detail zápasu |