ZÁPAS
17.08.15 | 2. kolo | Felipe Mantilla | Santiago Rodriguez Taverna | 6-75, 6-2, 6-4 | Egypt F27 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Felipe Mantilla vs. Santiago Rodriguez Taverna - Vzájomné zápasy
21.04.17 | štvrťfinále | Felipe Mantilla | Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 7-65 | detail zápasu | USA F14 | antuka |
17.08.15 | 2. kolo | Felipe Mantilla | Santiago Rodriguez Taverna | 6-75, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Egypt F27 | tvrdý |
10.08.15 | 1. kolo | Santiago Rodriguez Taverna | Felipe Mantilla | 7-63, 6-3 | detail zápasu | Egypt F26 | tvrdý |
03.08.15 | 2. kolo | Felipe Mantilla | Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Egypt F25 | tvrdý |
Felipe Mantilla form & Santiago Rodriguez Taverna form
Felipe Mantilla - posledné zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Mauricio Echazu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 7-5, 5-7, 3-3, Juan Sebastian Gomez - skreč | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Luke Jacob Gamble | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 7-65, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
10.05.19 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Varillas | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.19 2. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
29.04.19 kvalifik. | vs. Pavel Krainik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Leon Challenger - tvrdý | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Lucas Gomez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.19 kvalifik. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Orange - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Grey Hamilton | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-71, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F32 - antuka | ||||
15.11.18 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Fabricio Neis | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Malla | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Federico Coria | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Emilio Andrea Segarelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Harrison Adams | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
31.08.18 štvrťfinále | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. John Harrison Richmond | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. George Von Massow | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Netherlands F4 - antuka | ||||
17.08.18 štvrťfinále | vs. Alexander Lazov | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Santiago Rodriguez Taverna - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 6-3, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 7-5, 2-6, 7-611 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-2, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 štvrťfinále | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Cristian Garin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Francisco Llanes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-4 | detail zápasu |