ZÁPAS
16.09.19 | 2. kolo kval. | Felipe Derdoy | Matias Riva | 4-6, 6-3, 10-2 | M15 Buenos | antuka |
ŠTATISTIKY
Argentina
09.02.97, 27 rokov
09.02.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
23.12.98, 25 rokov
23.12.98, 25 rokov
Felipe Derdoy vs. Matias Riva - Vzájomné zápasy
29.03.21 | 1. kolo kval. | Felipe Derdoy | Matias Riva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Villa | antuka |
16.09.19 | 2. kolo kval. | Felipe Derdoy | Matias Riva | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | M15 Buenos | antuka |
29.07.19 | 1. kolo kval. | Felipe Derdoy | Matias Riva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Chitila | antuka |
Felipe Derdoy form & Matias Riva form
Felipe Derdoy - posledné zápasy
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 0-2, - Felipe Derdoy - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 5-7, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 5-7, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Miremont | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Mihnea Maftei | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Faigenbaum | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Matias Riva - posledné zápasy
M25 Tucuman - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Cesar Carmona | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Nikos Lehmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Iker Dellien | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Pinto | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Valente | 5-7, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Felipe De Dios | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. William Norton | 6-3, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Felipe Pagnacco | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Djinbachian | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Markus Bolin | 7-64, 6-71, 6-10 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Veikkolainen Jansson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Bueno Gil | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Felipe De Dios | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lujan - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Emanuel Navarro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Justin Roberts | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Cristobal Castro | 1-6, 6-74 | detail zápasu |