ZÁPAS
01.03.17 | 1. kolo | Federico Zeballos | Wilfredo Gonzalez | 7-5, 6-76, 6-1 | Egypt F7 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Federico Zeballos | Wilfredo Gonzalez | |
1. podanie % | 62/98 (63%) | 70/108 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 46/62 (74%) | 42/70 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/36 (47%) | 16/38 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 50/108 (46%) | 35/98 (36%) |
Vyhrané body celkom | 113/206 (55%) | 93/206 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 8 |
Esá | 4 | 7 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Federico Zeballos vs. Wilfredo Gonzalez - Vzájomné zápasy
13.09.19 | Wilfredo Gonzalez | Federico Zeballos | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Davis Cup | antuka | |
01.03.17 | 1. kolo | Federico Zeballos | Wilfredo Gonzalez | 7-5, 6-76, 6-1 | detail zápasu | Egypt F7 | tvrdý |
Federico Zeballos form & Wilfredo Gonzalez form
Federico Zeballos - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-4, - Federico Zeballos - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Luis David Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Kasidit Samrej | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.05.22 semifinále | vs. Alex Knaff | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Wilfredo Gonzalez - posledné zápasy
M15 Anseong - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Sukhee Ann | 6-1, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Tung-Lin Wu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
07.03.20 | vs. Malek Jaziri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Igor Saveljic | 6-3, 6-710, 11-9 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Victoras Zervoudakis | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
14.09.19 | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.19 | vs. Federico Zeballos | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Federico Moreno | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Moritz Schaecher | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Yannik Steinegger | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lasne - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Teodor Giusca | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Marcel Hornung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Alex Blumenberg | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Hillel Rousseau | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Nicholas Bybel | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Mendez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.05.19 štvrťfinále | vs. Matthew Christopher Romios | 6-3, 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Connor Farren | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Isaac Stoute | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Jesse Flores | 6-1, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.04.19 štvrťfinále | vs. Gage Brymer | 0-6, 1-6 | detail zápasu |