ZÁPAS
15.11.17 | 2. kolo | Federico Moreno | Tomas Lipovsek Puches | 5-7, 6-3, 6-3 | Argentina F9 | antuka |
ŠTATISTIKY
Federico Moreno | Tomas Lipovsek Puches | |
1. podanie % | 75/90 (83%) | 69/86 (80%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/75 (53%) | 35/69 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/15 (60%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 8/11 (73%) | 6/10 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 44/86 (51%) | 41/90 (46%) |
Vyhrané body celkom | 93/176 (53%) | 83/176 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Federico Moreno vs. Tomas Lipovsek Puches - Vzájomné zápasy
06.12.17 | 2. kolo | Federico Moreno | Tomas Lipovsek Puches | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | Argentina F12 | antuka |
15.11.17 | 2. kolo | Federico Moreno | Tomas Lipovsek Puches | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Argentina F9 | antuka |
29.08.17 | 1. kolo | Tomas Lipovsek Puches | Federico Moreno | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Argentina F5 | antuka |
Federico Moreno form & Tomas Lipovsek Puches form
Federico Moreno - posledné zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Agustin Riquelme | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.19 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Ignacio Munoz Herrera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Ezequiel Simonit | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Denis Alarcon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Louis Wessels | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pavle Daljev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Wilfredo Gonzalez | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yannick Lenaerts | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Marco Neubau | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 5-4, Luca Gelhardt - skreč | detail zápasu | |
M25+H Toulouse - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 7-62, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Frederico Gil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Alvaro Fernandez Horta | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Victor Nunez | 6-3, 4-6, 0-4, - Federico Moreno - skreč | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Victor Nunez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Gerini | 2-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu |
Tomas Lipovsek Puches - posledné zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Antoine Vincent | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Vitor Leal | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Cristobal Castro | 6-3, 5-0, Cristobal Castro - skreč | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Sergio Galdos | Sergio Galdos - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Lujan - antuka | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Luciano Doria | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Marco Cecchinato | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. N.Sriram Balaji | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Remy Bertola | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Adam Taylor | 6-0, 6-3 | detail zápasu |