ZÁPAS
10.04.17 | 1. kolo | Federico Gaio | Daniel Brands | 4-6, 7-65, 6-2 | Barletta Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Federico Gaio | Daniel Brands | |
1. podanie % | 63/95 (66%) | 57/96 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/63 (65%) | 36/57 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/32 (47%) | 17/39 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 43/96 (45%) | 39/95 (41%) |
Vyhrané body celkom | 99/191 (52%) | 92/191 (48%) |
Dvojchyby | 6 | 7 |
Esá | 4 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Federico Gaio | 1-0 | |
0-0 | ||
2-2 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Federico Gaio | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Federico Gaio | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Federico Gaio | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Federico Gaio | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Federico Gaio | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Federico Gaio | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Federico Gaio | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Federico Gaio | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federico Gaio | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Daniel Brands | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
Federico Gaio | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Federico Gaio | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Federico Gaio | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Daniel Brands | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federico Gaio | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Daniel Brands | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Federico Gaio vs. Daniel Brands - Vzájomné zápasy
10.04.17 | 1. kolo | Federico Gaio | Daniel Brands | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | Barletta Challenger | antuka |
Federico Gaio form & Daniel Brands form
Federico Gaio - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Blaise Bicknell | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Karan Singh | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Andre Ilagan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Jakub Mensik | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 3-2, Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Omni Kumar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Luca Giacomini | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
15.08.23 2. kolo | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. David Goffin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 7-611, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Daniel Brands - posledné zápasy
London - tráva | ||||
27.06.19 kvalifik. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
09.06.19 kvalifik. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.19 3. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu |