Federico Gaio vs. Bogdan Ionut Apostol 23.10.2017

Federico Gaio vs. Bogdan Ionut Apostol 23.10.2017 - Italy F35 (Santa Margherita Di Pula) - porovnanie

ZÁPAS

23.10.171. koloFederico Gaio Bogdan Ionut Apostol 6-4, 6-70, 6-1 Italy Italy F35 antuka

ŠTATISTIKY

Federico GaioBogdan Ionut Apostol
1. podanie %58/81 (72%)75/136 (55%)
Vyhrané body z 1.podania43/58 (74%)43/75 (57%)
Vyhrané body z 2.podania12/23 (52%)30/61 (49%)
Vyhrané break-bally6/18 (33%)2/5 (40%)
Vyhrané body z returnu63/136 (46%)26/81 (32%)
Vyhrané body celkom118/217 (54%)99/217 (46%)
Dvojchyby44
Esá20

ŠTATISTIKY

6-1

Federico Gaio
Taliansko
05.03.92, 27 rokov




217
228
402 687 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
17.01.96, 23 rokov




627
3
32 916 $
Bogdan Ionut Apostol
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Federico Gaio vs. Bogdan Ionut Apostol - Vzájomné zápasy

23.10.171. koloFederico GaioBogdan Ionut Apostol6-4, 6-70, 6-1 detail zápasuItaly Italy F35 antuka

Federico Gaio - posledné zápasy

Spain Marbella Challenger - antuka
26.03.19
2. kolo
vs. Alejandro Davidovich Fokina3-6, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
25.03.19
1. kolo
vs. Tommy Robredo6-2, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Chile Santiago Challenger - antuka
07.03.19
3. kolo
vs. Pablo Andujar3-6, 3-6 prehradetail zápasu
06.03.19
2. kolo
vs. Gonzalo Villanueva3-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Mexico Acapulco - tvrdý
25.02.19
1. kolo
vs. Peter Gojowczyk7-5, 4-6, 2-6 prehradetail zápasu
24.02.19
kvalifik.
vs. Emilio Gomez6-1, 4-6, 7-66 výhradetail zápasu
23.02.19
1. kolo kval.
vs. Ante Pavic6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
09.02.19
1. kolo kval.
vs. Lorenzo Sonego4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Argentina Cordoba - antuka
02.02.19
1. kolo kval.
vs. Andrej Martin3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Australia Launceston Challenger - tvrdý
29.01.19
2. kolo
vs. Nicola Kuhn1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Australia Burnie Challenger - tvrdý
22.01.19
2. kolo
vs. Steven Diez6-3, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
09.01.19
1. kolo kval.
vs. Mitchell Krueger6-72, 6-4, 5-7 prehradetail zápasu
Australia Playford Challenger - tvrdý
31.12.18
1. kolo
vs. Go Soeda3-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
Italy Andria Challenger - koberec
23.11.18
štvrťfinále
vs. Kevin Krawietz6-74, 6-4, 6-75 prehradetail zápasu
21.11.18
2. kolo
vs. Corentin Moutet7-5, 6-3 výhradetail zápasu
19.11.18
1. kolo
vs. Alejandro Davidovich Fokina6-2, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
12.11.18
1. kolo
vs. Daniel Gimeno-Traver6-76, 7-5, 3-6 prehradetail zápasu
Uruguay Montevideo Challenger - antuka
06.11.18
1. kolo
vs. Pedja Krstin6-75, 5-7 prehradetail zápasu
China Shenzhen Challenger - tvrdý
31.10.18
2. kolo
vs. Miomir Kecmanovic6-4, 5-7, 2-6 prehradetail zápasu
29.10.18
1. kolo
vs. Duckhee Lee6-1, 3-0, Duckhee Lee - skrečvýhradetail zápasu
China Liuzhou Challenger - tvrdý
23.10.18
1. kolo
vs. Thomas Fabbiano7-66, 1-6, 2-6 prehradetail zápasu
China Ningboo Challenger - tvrdý
19.10.18
štvrťfinále
vs. Thomas Fabbiano6-1, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
18.10.18
2. kolo
vs. Go Soeda6-4, 7-67 výhradetail zápasu
16.10.18
1. kolo
vs. Kimmer Coppejans6-3, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
Uzbekistan Tashkent Challenger - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Denis Istomin3-6, 4-6 prehradetail zápasu
China Shenzhen - tvrdý
22.09.18
1. kolo kval.
vs. Tatsuma Ito6-4, 3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Taipei (CHN) Kaohsiung Challenger - tvrdý I.
20.09.18
2. kolo
vs. Malek Jaziri3-6, 6-74 prehradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Filip Peliwo6-3, 6-0 výhradetail zápasu
China Shanghai Challenger - tvrdý
10.09.18
1. kolo
vs. Alessandro Bega6-4, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Spain Seville Challenger - antuka
04.09.18
1. kolo
vs. Lorenzo Giustino4-6, 2-6 prehradetail zápasu

Bogdan Ionut Apostol - posledné zápasy

Turkey M15 Antalya - antuka
12.03.19
1. kolo
vs. Dimitar Kuzmanov2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
14.02.19
1. kolo
vs. Tadeas Paroulek1-6, 3-6 prehradetail zápasu
12.02.19
kvalifik.
vs. Conner Huertas Del Pino6-2, 6-4 výhradetail zápasu
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Pavle Daljev6-2, 6-76, 10-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
08.02.19
2. kolo
vs. Dejan Katic4-6, 2-6 prehradetail zápasu
05.02.19
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
03.02.19
semifinále
vs. Kirill Kivattsev6-74, 6-73 prehradetail zápasu
02.02.19
2. kolo
vs. Markos Kalovelonis6-1, 3-0, Markos Kalovelonis - skrečvýhradetail zápasu
02.02.19
štvrťfinále
vs. Juan Manuel Cerundolo6-3, 6-3 výhradetail zápasu
01.02.19
1. kolo
vs. Ivan Sabanov6-2, 2-6, 10-5 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F39 - antuka
07.12.18
2. kolo
vs. Bart Stevens4-6, 0-6 prehradetail zápasu
05.12.18
1. kolo
vs. Martin Blasko7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F38 - antuka
01.12.18
2. kolo
vs. Geronimo Espin Busleiman2-6, 1-6 prehradetail zápasu
28.11.18
1. kolo
vs. Nabi Kustepe6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Andria Challenger - koberec
17.11.18
1. kolo kval.
vs. Mirko Cutuli3-6, 6-710 prehradetail zápasu
Italy Italy F34 - antuka
30.10.18
1. kolo
vs. Marco Bortolotti6-75, 5-7 prehradetail zápasu
Italy Italy F33 - antuka
24.10.18
2. kolo
vs. Pol Toledo Bague2-6, 2-6 prehradetail zápasu
22.10.18
1. kolo
vs. Franco Capalbo4-0, Franco Capalbo - skrečvýhradetail zápasu
Italy Italy F32 - antuka
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Giovanni Rizzuti2-1, - Bogdan Ionut Apostol - skrečprehradetail zápasu
Italy Italy F31 - antuka
13.10.18
semifinále
vs. Nicolae Frunza2-6, 3-6 prehradetail zápasu
13.10.18
štvrťfinále
vs. David Pichler3-6, 6-4, 7-64 výhradetail zápasu
12.10.18
2. kolo
vs. Eduardo Dischinger2-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
09.10.18
1. kolo
vs. Guan Kai Wang6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Romania Romania F12 - antuka
07.09.18
2. kolo
vs. Mikhail Korovin4-6, 0-3, - Bogdan Ionut Apostol - skrečprehradetail zápasu
04.09.18
1. kolo
vs. Riccardo Maiga6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Romania Romania F11 - antuka
30.08.18
2. kolo
vs. Imanol Lopez Morillo3-6, 0-6 prehradetail zápasu
29.08.18
1. kolo
vs. Vladimir Filip7-62, 6-3 výhradetail zápasu
Romania Romania F9 - antuka
16.08.18
2. kolo
vs. Alexandar Lazarov4-6, 1-3, - Bogdan Ionut Apostol - skrečprehradetail zápasu
15.08.18
1. kolo
vs. Valentin Vanta6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Romania Romania F8 - antuka
12.08.18
finále
vs. Dragos Dima2-6, 5-7 prehradetail zápasu
<