ZÁPAS
04.06.18 | 1. kolo | Fajing Sun | Liran Chen | 6-4, 6-3 | China F8 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Fajing Sun | Liran Chen | |
1. podanie % | 39/53 (74%) | 43/67 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/39 (72%) | 29/43 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/14 (64%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/67 (42%) | 16/53 (30%) |
Vyhrané body celkom | 65/120 (54%) | 55/120 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Čína
25.08.97, 26 rokov
25.08.97, 26 rokov
Fajing Sun vs. Liran Chen - Vzájomné zápasy
29.05.19 | 1. kolo | Fajing Sun | Liran Chen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M25 Luzhou | tvrdý |
04.06.18 | 1. kolo | Fajing Sun | Liran Chen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | China F8 | tvrdý |
Fajing Sun form & Liran Chen form
Fajing Sun - posledné zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Lucas Poullain | Lucas Poullain - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Louis Larue | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 2-1, Diego Fernandez Flores - skreč | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Nick Hardt | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Egor Gerasimov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-61, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 7-5, 6-72, 1-1, - Fajing Sun - skreč | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-71, 6-79 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 3-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
20.08.23 finále | vs. Jie Cui | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Yan Bai | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Jimmy Yang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
06.08.23 finále | vs. Jie Cui | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.23 semifinále | vs. Rigele Te | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.23 štvrťfinále | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Liran Chen - posledné zápasy
M15 Nanchang - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Yutian Ji | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Weibowen Zou | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Chukang Wang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Sheng Tang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Yaojie Zeng | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Mungmun Ohmarak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Qujing - tvrdý I. | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Zhou Mingzhou | 7-5, 0-6, 10-2 | detail zápasu | |
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Yifeng Fu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kunshan - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ang Ji | 3-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
28.06.19 1. kolo | vs. Xin Gao | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Bingyu Yu | 2-4, - Liran Chen - skreč | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Yuchen Wu (2000) | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Zhao Zhao | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Yifeng Fu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Luan - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jiaji Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Wuhan - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Wuhan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Ruikai Wang | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
07.01.19 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
06.01.19 1. kolo kval. | vs. Tsung-Hao Huang | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
01.01.19 1. kolo | vs. Jie Cui | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Thailand F6 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Vorachon Rakpuangchon | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Thailand F5 - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Adrian Andrzejczuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu |