Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
05.08.95, 28 rokov
05.08.95, 28 rokov
Facundo Juarez vs. Alejo Michaux - Vzájomné zápasy
05.12.16 | 2. kolo kval. | Facundo Juarez | Alejo Michaux | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Chile F6 | antuka |
Facundo Juarez form & Alejo Michaux form
Facundo Juarez - posledné zápasy
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
10.08.23 štvrťfinále | vs. Luciano Carraro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Gianluca Di Nicola | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Pedro Rodenas | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Gerard Planelles Ripoll | 4-1, Gerard Planelles Ripoll - skreč | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-1, 4-0, Valerio Perruzza - skreč | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Maxime Mora | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
03.06.23 semifinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.23 štvrťfinále | vs. Valentin Royer | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu |
Alejo Michaux - posledné zápasy
Argentina F6 - antuka | ||||
17.09.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Felix Arroyo Viglino | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F12 - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Lucas Farfan | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Francisco Bastias | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F10 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Marcos Felice | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bacella | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F8 - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Agustin Ozcoidi | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zaidman | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F19 - tvrdý | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Yehya Ismail | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F18 - tvrdý | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Junior A. Ore | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F23 - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Davide Innocenti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F22 - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Oliver Casey | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F21 - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Pablo Belda | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Ben Strauber | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Tamir | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Chile F8 - antuka | ||||
19.12.16 1. kolo kval. | vs. Mauricio Alvarez-Guzman | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chile F6 - antuka | ||||
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Alexander Christopher Von Kruger | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Bolivia F3 - antuka | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Federico Coria | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Linarez | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.16 2. kolo kval. | vs. Ignacio Gonzales Borghi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.16 kvalifik. | vs. Leonardo Sprovieri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bolivia F2 - antuka | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. German Delcanto | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Matheus Comunello | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Argentina F13 - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 6-0, 7-61 | detail zápasu |