ZÁPAS
17.04.18 | 1. kolo | Facundo Bagnis | Jan Choinski | 6-2, 6-4 | Sarasota Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Facundo Bagnis | Jan Choinski | |
1. podanie % | 33/55 (60%) | 39/61 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/33 (67%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/22 (55%) | 11/22 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 31/61 (51%) | 21/55 (38%) |
Vyhrané body celkom | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
2 | ||
4-1 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Facundo Bagnis | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Jan Choinski | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Facundo Bagnis | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Jan Choinski | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Facundo Bagnis vs. Jan Choinski - Vzájomné zápasy
17.04.18 | 1. kolo | Facundo Bagnis | Jan Choinski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Sarasota Challenger | antuka |
Facundo Bagnis form & Jan Choinski form
Facundo Bagnis - posledné zápasy
Santiago Challenger - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Gustavo Heide | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Hugo Dellien | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Juncheng Shang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-74, 7-66, 6-75 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Alex Molcan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Luciano Darderi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Federico Coria | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Thiago Agustin Tirante | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
21.01.24 finále | vs. Mariano Navone | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Dmitry Popko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Liam Draxl | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Gustavo Heide | 6-79, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
19.10.23 štvrťfinále | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Jan Choinski - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Dennis Novak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | detail zápasu |