ZÁPAS
06.09.17 | 2. kolo | Facundo Arguello | Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-4 | Argentina F6 | antuka |
ŠTATISTIKY
Facundo Arguello | Gonzalo Villanueva | |
1. podanie % | 33/55 (60%) | 31/57 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/33 (82%) | 23/31 (74%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/22 (73%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/57 (39%) | 12/55 (22%) |
Vyhrané body celkom | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Facundo Arguello vs. Gonzalo Villanueva - Vzájomné zápasy
02.06.18 | finále | Facundo Arguello | Gonzalo Villanueva | 6-4, 7-65 | detail zápasu | Argentina F3 | antuka |
24.05.18 | štvrťfinále | Gonzalo Villanueva | Facundo Arguello | 7-62, 7-5 | detail zápasu | Argentina F2 | antuka |
13.09.17 | 1. kolo | Facundo Arguello | Gonzalo Villanueva | 6-70, 7-65, 6-4 | detail zápasu | Argentina F7 | antuka |
06.09.17 | 2. kolo | Facundo Arguello | Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Argentina F6 | antuka |
Facundo Arguello form & Gonzalo Villanueva form
Facundo Arguello - posledné zápasy
Campinas Challenger - antuka | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
29.02.20 štvrťfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
16.02.20 finále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.20 štvrťfinále | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
22.06.19 semifinále | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.19 štvrťfinále | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu |
Gonzalo Villanueva - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
16.12.23 finále | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | detail zápasu |