Veľká Británia
09.03.98, 26 rokov
14 061 $
09.03.98, 26 rokov
14 061 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
30.05.99, 24 rokov
30.05.99, 24 rokov
Ewan Moore vs. Artur Kulibaba - Vzájomné zápasy
01.08.16 | 2. kolo kval. | Ewan Moore | Artur Kulibaba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Latvia F1 | antuka |
Ewan Moore form & Artur Kulibaba form
Ewan Moore - posledné zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Ben Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Matt Ponchet | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Maloney | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Aleksandar Andic | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Christos Glavas | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Felix Mischker | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Philip Hjorth | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Joao Pugliese | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 kvalifik. | vs. Francisco Oliveira | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Joseph | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 4-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 4-6, 6-3, 16-14 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Toby Martin | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 3-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Pablo Trochu | 7-5, 6-76, 8-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Monaco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Adit Sinha | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aman Sharma | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 5-7, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Mario Monclus Martin | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Artur Kulibaba - posledné zápasy
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 2. kolo kval. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hungary F7 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Hungary F6 - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.18 2. kolo kval. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |