ZÁPAS
12.03.19 | 1. kolo | Evan Hoyt | Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-2 | M15 Portimao | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Evan Hoyt | Leonid Sheyngezikht | |
1. podanie % | 33/53 (62%) | 21/35 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/33 (73%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 19/35 (54%) | 17/53 (32%) |
Vyhrané body celkom | 55/88 (63%) | 33/88 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Evan Hoyt | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Evan Hoyt | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Evan Hoyt | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Evan Hoyt | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Hoyt | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Evan Hoyt | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Hoyt | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Evan Hoyt vs. Leonid Sheyngezikht - Vzájomné zápasy
12.03.19 | 1. kolo | Evan Hoyt | Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Portimao | tvrdý |
Evan Hoyt form & Leonid Sheyngezikht form
Evan Hoyt - posledné zápasy
M25 Sintra - tvrdý | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Miguel Gomes | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Garrett Johns | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Emiliano Maggioli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.20 štvrťfinále | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Stefan Seifert | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.20 štvrťfinále | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo | vs. Kevin King | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
14.10.19 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.19 štvrťfinále | vs. Skander Mansouri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Filipe Brandao | 3-0, Filipe Brandao - skreč | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Aleksandr Nedovyesov | 2-6, 0-3, - Evan Hoyt - skreč | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Mikhail Elgin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Yannick Mertens | 7-5, 4-6, 7-63 | detail zápasu |
Leonid Sheyngezikht - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu |