Brazília
22.11.97, 26 rokov
22.11.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
16.08.99, 24 rokov
16.08.99, 24 rokov
Eric Caleguer vs. Osmancan Soyler - Vzájomné zápasy
21.11.16 | 1. kolo kval. | Eric Caleguer | Osmancan Soyler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Turkey F47 | tvrdý |
Eric Caleguer form & Osmancan Soyler form
Eric Caleguer - posledné zápasy
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Mattia Rossi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 1-6, 7-5, 18-16 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Dante Gennaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - antuka | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F30 - antuka | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Davide Albertoni | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Marco Saffratti | 7-65, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Luca Amelio | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F29 - antuka | ||||
26.11.18 kvalifik. | vs. Jordi Munoz-Abreu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Mohab Hamed | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Fernandez Gil | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Egypt F34 - tvrdý | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Louis Lechevretel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Josef Vagner | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Egypt F33 - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F29 - tvrdý | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Lance-Pierre Du Toit | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Oliver Mrose | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Rajko Mladenovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Macedonia F2 - antuka | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Viktor Filipenko | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 2-6, 7-64, 7-69 | detail zápasu | |
France F13 - antuka | ||||
26.06.17 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Alexandre David | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Osmancan Soyler - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Dax Donders | - Osmancan Soyler - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 3-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Simone Roncalli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Enes Donmezer | 7-5, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Jim Walder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Jesse Timmermans | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Onder Balci | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 7-62, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Rok Komac | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 1-6, 0-2, - Osmancan Soyler - skreč | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. David Chelidze | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | Emir Sendogan - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 3-6, 2-6 | detail zápasu |