ZÁPAS
10.05.19 | štvrťfinále | Ergi Kirkin | Vlad Victor Cornea | 6-3, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Ergi Kirkin | Vlad Victor Cornea | |
1. podanie % | 31/51 (61%) | 37/60 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/31 (74%) | 16/37 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/20 (45%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 35/60 (58%) | 19/51 (37%) |
Vyhrané body celkom | 67/111 (60%) | 44/111 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ergi Kirkin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ergi Kirkin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ergi Kirkin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ergi Kirkin | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ergi Kirkin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ergi Kirkin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ergi Kirkin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Vlad Victor Cornea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ergi Kirkin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ergi Kirkin vs. Vlad Victor Cornea - Vzájomné zápasy
10.05.19 | štvrťfinále | Ergi Kirkin | Vlad Victor Cornea | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Ergi Kirkin form & Vlad Victor Cornea form
Ergi Kirkin - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
10.03.24 semifinále | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 finále | vs. Adria Soriano Barrera | 7-68, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nesterov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-0, 3-0, Simon Anthony Ivanov - skreč | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Branko Djuric | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
20.01.24 finále | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.01.24 semifinále | vs. Ali Habib | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 štvrťfinále | vs. Masamichi Imamura | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 7-5, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 0-4, - Ergi Kirkin - skreč | detail zápasu |
Vlad Victor Cornea - posledné zápasy
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 4-0, Giovanni Mpetshi Perricard - skreč | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-0, - Vlad Victor Cornea - skreč | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 7-65, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Bari Challenger - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Napoli Challenger - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Istanbul 2 - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 5-7, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco Bortolotti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Domagoj Biljesko | 6-3, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Orlando Luz | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 3-6 | detail zápasu |