ZÁPAS
08.09.20 | 1. kolo | Ergi Kirkin | Domagoj Biljesko | 7-5, 6-1 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ergi Kirkin | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40 | ||
Ergi Kirkin | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-1 | Domagoj Biljesko | |
0-0 | ||
Ergi Kirkin | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-2 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Ergi Kirkin | 3-3 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-3 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Ergi Kirkin | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ergi Kirkin | 5-5 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-5 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Ergi Kirkin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
1-0 | Domagoj Biljesko | |
0-0 | ||
Ergi Kirkin | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
2-1 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 30-0 | ||
Ergi Kirkin | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
4-1 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Ergi Kirkin | 5-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ergi Kirkin vs. Domagoj Biljesko - Vzájomné zápasy
08.09.20 | 1. kolo | Ergi Kirkin | Domagoj Biljesko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Ergi Kirkin form & Domagoj Biljesko form
Ergi Kirkin - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
10.03.24 semifinále | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 finále | vs. Adria Soriano Barrera | 7-68, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Nesterov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-0, 3-0, Simon Anthony Ivanov - skreč | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Branko Djuric | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
20.01.24 finále | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.01.24 semifinále | vs. Ali Habib | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 štvrťfinále | vs. Masamichi Imamura | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 7-5, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 0-4, - Ergi Kirkin - skreč | detail zápasu |
Domagoj Biljesko - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu |