ZÁPAS
07.09.17 | štvrťfinále | Enrique Lopez-Perez | Thomas Statzberger | 6-2, 4-6, 6-2 | Hungary F8 | antuka |
ŠTATISTIKY
Enrique Lopez-Perez | Thomas Statzberger | |
1. podanie % | 56/70 (80%) | 62/89 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/56 (75%) | 38/62 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/14 (50%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 41/89 (46%) | 21/70 (30%) |
Vyhrané body celkom | 90/159 (57%) | 69/159 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Enrique Lopez-Perez vs. Thomas Statzberger - Vzájomné zápasy
07.09.17 | štvrťfinále | Enrique Lopez-Perez | Thomas Statzberger | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Hungary F8 | antuka |
Enrique Lopez-Perez form & Thomas Statzberger form
Enrique Lopez-Perez - posledné zápasy
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
31.10.19 3. kolo | vs. Zhe Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
17.10.19 3. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
07.10.19 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Pedro Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Steven Diez | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
19.09.19 3. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 2. kolo | vs. Evan King | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
13.09.19 štvrťfinále | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.09.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Go Soeda | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Zhe Li | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 3. kolo | vs. James Ward | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
27.08.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 6-76, 7-61, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Andrew Harris | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
02.07.19 2. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
06.06.19 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
31.05.19 2. kolo | vs. Federico Coria | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
16.05.19 3. kolo | vs. Guido Andreozzi | 1-4, - Enrique Lopez-Perez - skreč | detail zápasu | |
14.05.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Thomas Statzberger - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Qatar F4 - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Peter Kobelt | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
23.11.18 štvrťfinále | vs. Gabriel Donev | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Franco Capalbo | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Christoph Negritu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Fabrizio Ornago | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Joy Vigani | 3-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Pablo Schelcher Muro | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Joao Menezes | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
18.08.18 semifinále | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.18 štvrťfinále | vs. Alejo Vilaro | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Eduard Guell Bartrina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Mike Urbanija | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.18 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 7-66, 2-1, Jakob Aichhorn - skreč | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
29.07.18 finále | vs. Peter Heller | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.18 semifinále | vs. Matthias Haim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.18 štvrťfinále | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.18 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Antonin Stepanek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Austria F3 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 6-2, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Michal Dembek | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
16.06.18 2. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu |