Brazília
24.07.95, 28 rokov
20 280 $
24.07.95, 28 rokov
20 280 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
26.12.01, 22 rokov
26.12.01, 22 rokov
Enrique Bogo vs. Tobias Franco - Vzájomné zápasy
16.11.22 | 1. kolo | Tobias Franco | Enrique Bogo | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | M15 Lima | antuka |
16.09.19 | 2. kolo kval. | Enrique Bogo | Tobias Franco | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Buenos | antuka |
Enrique Bogo form & Tobias Franco form
Enrique Bogo - posledné zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Granzotto | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Joaquim Almeida | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Victor Hugo Remondy Pagotto | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diego Jimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Martinez Garzon | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carles Cordoba | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 1-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Smiljanic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-64, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-4, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. David Cristian Carteputreda | 2-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu |
Tobias Franco - posledné zápasy
M15 Punta - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Zamora | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
15.03.24 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
15.03.24 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 3-0, Franco Roncadelli - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 kvalifik. | vs. Mateo Branc | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Zeitune | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Henrique Costanzi De Brito | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
14.04.23 2. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.23 štvrťfinále | vs. Ignacio Monzon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Santo - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Felipe Pinzon Moreno | 6-77, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Yahir Emiliano Moheno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.23 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Vittar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Rocco Valente | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Luca Nari | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vacaria - antuka | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 7-66, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
18.11.22 štvrťfinále | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Enrique Bogo | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 3-6, 2-6 | detail zápasu |