ZÁPAS
19.07.19 | štvrťfinále | Enrico Dalla Valle | Duje Ajdukovic | 6-3, 6-1 | M15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Enrico Dalla Valle | Duje Ajdukovic | |
1. podanie % | 28/45 (62%) | 32/58 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/28 (86%) | 19/32 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/17 (65%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/58 (50%) | 10/45 (22%) |
Vyhrané body celkom | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Duje Ajdukovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Duje Ajdukovic | |
0-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-2 | Duje Ajdukovic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A | ||
3-3 | Duje Ajdukovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-3 | Duje Ajdukovic | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Enrico Dalla Valle | 0-0 | |
1-0 | Duje Ajdukovic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-0 | Duje Ajdukovic | |
0-0 | ||
5-0 | Duje Ajdukovic | |
0-0, 0-15, 0-30, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Enrico Dalla Valle | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Enrico Dalla Valle vs. Duje Ajdukovic - Vzájomné zápasy
08.05.23 | kvalifik. | Duje Ajdukovic | Enrico Dalla Valle | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | Francavilla Challenger | antuka |
19.07.19 | štvrťfinále | Enrico Dalla Valle | Duje Ajdukovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Enrico Dalla Valle form & Duje Ajdukovic form
Enrico Dalla Valle - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detail zápasu |
Duje Ajdukovic - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 finále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jurij Rodionov | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-0, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 štvrťfinále | vs. August Holmgren | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | detail zápasu |