ZÁPAS
26.06.19 | 1. kolo | Enrico Dalla Valle | Amadatus Admiraal | 6-4, 6-0 | M15 Alkmaar | antuka |
ŠTATISTIKY
Enrico Dalla Valle | Amadatus Admiraal | |
1. podanie % | 37/50 (74%) | 36/60 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/37 (78%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/13 (62%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/60 (48%) | 13/50 (26%) |
Vyhrané body celkom | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
1-1 | Amadatus Admiraal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Enrico Dalla Valle | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-2 | Amadatus Admiraal | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Amadatus Admiraal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Amadatus Admiraal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Enrico Dalla Valle | 5-4 | |
0-0, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Amadatus Admiraal | |
0-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Amadatus Admiraal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Enrico Dalla Valle | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Amadatus Admiraal | |
0-0, 30-0 | ||
Enrico Dalla Valle | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
12.03.00, 24 rokov
12.03.00, 24 rokov
Enrico Dalla Valle vs. Amadatus Admiraal - Vzájomné zápasy
26.06.19 | 1. kolo | Enrico Dalla Valle | Amadatus Admiraal | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Alkmaar | antuka |
Enrico Dalla Valle form & Amadatus Admiraal form
Enrico Dalla Valle - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detail zápasu |
Amadatus Admiraal - posledné zápasy
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Giles Hussey | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.19 finále | vs. Jesper De Jong | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.19 semifinále | vs. Bart Stevens | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.19 štvrťfinále | vs. Michiel De Krom | 2-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Tim Riedel | 3-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Brussels - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Den - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Jing Long Weng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ruben Konings | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Patrik Hartmeier | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Paolo Dagnino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
30.10.18 kvalifik. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 6-76, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Germany F16 - tvrdý I. | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
France F19 - koberec | ||||
23.09.18 kvalifik. | vs. Ronan Joncour | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Alec Deckers | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 1-4, - Amadatus Admiraal - skreč | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Esteban Bruna | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Netherlands F4 - antuka | ||||
14.08.18 kvalifik. | vs. Marco Saffratti | 6-72, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Joris Bodin | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Scheveningen Challenger - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | - Amadatus Admiraal - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |