Emil Ruusuvuori vs. Pavle Daljev 17.06.2020

Emil Ruusuvuori vs. Pavle Daljev 17.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

17.06.201. koloEmil Ruusuvuori Pavle Daljev 6-0, 6-1 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva0-0
0-0, 15-0, 40-15
1-0Pavle Daljev Pavle Daljev podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva2-0
0-0, 15-0, 30-15, 40-15
3-0Pavle Daljev Pavle Daljev podáva
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva4-0
0-0, 15-15, 40-15
5-0Pavle Daljev Pavle Daljev podáva
0-0, 30-0, 40-30[BP]
6-0
2
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva0-0
0-0, 15-0
1-0Pavle Daljev Pavle Daljev podáva
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva2-0
0-0, 15-0, 40-0
3-0Pavle Daljev Pavle Daljev podáva
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP]
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva4-0
0-0, 30-0, 40-30
5-0Pavle Daljev Pavle Daljev podáva
0-0, 0-15, 15-40, 30-40
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva5-1
0-0
6-1

Emil Ruusuvuori
Fínsko
02.04.99, 21 rokov




101
584
81 745 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
23.02.92, 28 rokov







Pavle Daljev
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Emil Ruusuvuori vs. Pavle Daljev - Vzájomné zápasy

17.06.201. koloEmil RuusuvuoriPavle Daljev6-0, 6-1 detail zápasu All Lower antuka

Emil Ruusuvuori - posledné zápasy

All Lower - antuka
17.06.20
1. kolo
vs. Pavle Daljev6-0, 6-1 výhradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Marko Miladinovic7-5, 7-5 výhradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Alexandar Lazarov6-1, 6-4 výhradetail zápasu
UAE Dubai - tvrdý
23.02.20
kvalifik.
vs. Lloyd Harris0-1, - Emil Ruusuvuori - skrečprehradetail zápasu
22.02.20
1. kolo kval.
vs. Peter Gojowczyk7-5, Peter Gojowczyk - skrečvýhradetail zápasu
France Marseille - tvrdý I.
18.02.20
1. kolo
vs. Vasek Pospisil6-76, 3-6 prehradetail zápasu
17.02.20
kvalifik.
vs. Egor Gerasimov6-4, 6-76, 6-76 prehradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Lukas Lacko6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Holland Rotterdam - tvrdý I.
09.02.20
kvalifik.
vs. Gregoire Barrere5-7, 5-7 prehradetail zápasu
08.02.20
1. kolo kval.
vs. Steven Diez4-6, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
France Montpellier - tvrdý I.
06.02.20
2. kolo
vs. Norbert Gombos5-7, 4-6 prehradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Dennis Novak7-63, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
03.02.20
kvalifik.
vs. Nicolas Mahut6-3, 3-6, 7-63 výhradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Matthias Bachinger6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
17.01.20
2. kolo kval.
vs. Elliot Benchetrit4-6, 6-0, 6-73 prehradetail zápasu
16.01.20
1. kolo kval.
vs. Facundo Mena7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Australia Canberra Challenger - tvrdý
12.01.20
finále
vs. Philipp Kohlschreiber6-75, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
11.01.20
semifinále
vs. Denis Kudla6-0, 7-5 výhradetail zápasu
10.01.20
štvrťfinále
vs. Dominik Koepfer6-3, 6-4 výhradetail zápasu
09.01.20
3. kolo
vs. Taro Daniel6-2, 6-4 výhradetail zápasu
07.01.20
2. kolo
vs. Jannik Sinner6-3, 6-4 výhradetail zápasu
06.01.20
1. kolo
vs. Ramkumar Ramanathan3-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Finland Helsinki Challenger - tvrdý I.
17.11.19
finále
vs. Mohamed Safwat6-3, 6-74, 6-2 výhradetail zápasu
16.11.19
semifinále
vs. Ilya Ivashka7-64, 6-3 výhradetail zápasu
15.11.19
štvrťfinále
vs. Alex Molcan6-3, 7-5 výhradetail zápasu
14.11.19
3. kolo
vs. Otto Virtanen6-1, 6-1 výhradetail zápasu
13.11.19
2. kolo
vs. Geoffrey Blancaneaux7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
07.11.19
3. kolo
vs. Damir Dzumhur4-6, 1-6 prehradetail zápasu
05.11.19
2. kolo
vs. Antoine Hoang6-4, 6-2 výhradetail zápasu
04.11.19
1. kolo
vs. Maxime Cressy6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu

Pavle Daljev - posledné zápasy

All Lower - antuka
17.06.20
1. kolo
vs. Emil Ruusuvuori0-6, 1-6 prehradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Alexandar Lazarov4-6, 2-6 prehradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Marko Miladinovic4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Croatia M15 Porec - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Karlo Krolo4-6, 6-3, 7-10 prehradetail zápasu
Turkey M25 Antalya - antuka
25.02.20
kvalifik.
vs. Alessandro Ingarao1-6, 4-6 prehradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Ivan Davydov6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Danylo Veremeychuk3-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Cihan Akay4-6, 6-4, 2-10 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
15.12.19
1. kolo kval.
vs. Dmitrii Baskov2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Pavel Shchaya-Zubrov6-4, 5-7, 8-10 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
20.11.19
1. kolo
vs. Tomas Farjat7-63, 6-72, 2-6 prehradetail zápasu
19.11.19
kvalifik.
vs. Karlo Kranic6-3, 4-6, 4-10 prehradetail zápasu
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Matei Adrian Georgescu6-1, 6-1 výhradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Ivan Zaytsev7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Germany M15 Bad - koberec
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Jeremy Schifris7-61, 5-7, 6-10 prehradetail zápasu
Serbia M15 Zlatibor - antuka
17.09.19
1. kolo
vs. Matyas Fuele4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Germany Meerbusch Challenger - antuka
12.08.19
1. kolo
vs. Kai Breitbach1-6, 5-7 prehradetail zápasu
Serbia M15 Novi - antuka
06.08.19
kvalifik.
vs. Luka Pavlovic2-6, 2-6 prehradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Melik Feler6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Serbia M15 Novi - antuka
30.07.19
kvalifik.
vs. Dusan Obradovic4-6, 3-5, - Pavle Daljev - skrečprehradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Stevan Popovic6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Germany M25+H Kassel - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Federico Moreno1-6, 0-6 prehradetail zápasu
16.07.19
kvalifik.
vs. Nitin Kumar Sinha0-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Patryk Gewert6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Germany M15 Marburg - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Philipp Sikorski6-1, 6-2 výhradetail zápasu
08.07.19
kvalifik.
vs. Karlo Cubelic2-6, 6-72 prehradetail zápasu
Serbia M15 Belgrade - antuka
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Strahinja Rakic4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. M25 Kiseljak - antuka
30.05.19
1. kolo
vs. Nerman Fatic1-4, - Pavle Daljev - skrečprehradetail zápasu
28.05.19
kvalifik.
vs. Antun Vidak6-4, 4-6, 7-10 prehradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Zaharije-Zak Talic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
<