Emil Ruusuvuori vs. Alexandar Lazarov 15.06.2020

Emil Ruusuvuori vs. Alexandar Lazarov 15.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

15.06.201. koloEmil Ruusuvuori Alexandar Lazarov 6-1, 6-4 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva2-0
0-0, 30-0, 40-15
3-0Alexandar Lazarov Alexandar Lazarov podáva
0-0, 0-30
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva3-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40
4-1Alexandar Lazarov Alexandar Lazarov podáva
0-0, 0-30, 15-30, 30-40, A-40[BP]
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva5-1
0-0
6-1
2
0-0Alexandar Lazarov Alexandar Lazarov podáva
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva0-1
0-0, 15-15, 40-15
1-1Alexandar Lazarov Alexandar Lazarov podáva
0-0, 15-15, 30-30
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva1-2
0-0, 15-0, 40-15
2-2Alexandar Lazarov Alexandar Lazarov podáva
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, A-40[BP]
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva3-2
0-0, 15-0, 40-15
4-2Alexandar Lazarov Alexandar Lazarov podáva
0-0, 0-30
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva4-3
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40
5-3Alexandar Lazarov Alexandar Lazarov podáva
0-0, 15-0, 30-15, 40-40, 40-A
Emil Ruusuvuori Emil Ruusuvuori podáva5-4
0-0, 15-15, 30-30
6-4

Emil Ruusuvuori
Fínsko
02.04.99, 21 rokov




101
584
81 745 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
06.11.97, 22 rokov




539
52
53 249 $
Alexandar Lazarov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Emil Ruusuvuori vs. Alexandar Lazarov - Vzájomné zápasy

15.06.201. koloEmil RuusuvuoriAlexandar Lazarov6-1, 6-4 detail zápasu All Lower antuka

Emil Ruusuvuori - posledné zápasy

All Lower - antuka
17.06.20
1. kolo
vs. Pavle Daljev6-0, 6-1 výhradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Marko Miladinovic7-5, 7-5 výhradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Alexandar Lazarov6-1, 6-4 výhradetail zápasu
UAE Dubai - tvrdý
23.02.20
kvalifik.
vs. Lloyd Harris0-1, - Emil Ruusuvuori - skrečprehradetail zápasu
22.02.20
1. kolo kval.
vs. Peter Gojowczyk7-5, Peter Gojowczyk - skrečvýhradetail zápasu
France Marseille - tvrdý I.
18.02.20
1. kolo
vs. Vasek Pospisil6-76, 3-6 prehradetail zápasu
17.02.20
kvalifik.
vs. Egor Gerasimov6-4, 6-76, 6-76 prehradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Lukas Lacko6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Holland Rotterdam - tvrdý I.
09.02.20
kvalifik.
vs. Gregoire Barrere5-7, 5-7 prehradetail zápasu
08.02.20
1. kolo kval.
vs. Steven Diez4-6, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
France Montpellier - tvrdý I.
06.02.20
2. kolo
vs. Norbert Gombos5-7, 4-6 prehradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Dennis Novak7-63, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
03.02.20
kvalifik.
vs. Nicolas Mahut6-3, 3-6, 7-63 výhradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Matthias Bachinger6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
17.01.20
2. kolo kval.
vs. Elliot Benchetrit4-6, 6-0, 6-73 prehradetail zápasu
16.01.20
1. kolo kval.
vs. Facundo Mena7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Australia Canberra Challenger - tvrdý
12.01.20
finále
vs. Philipp Kohlschreiber6-75, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
11.01.20
semifinále
vs. Denis Kudla6-0, 7-5 výhradetail zápasu
10.01.20
štvrťfinále
vs. Dominik Koepfer6-3, 6-4 výhradetail zápasu
09.01.20
3. kolo
vs. Taro Daniel6-2, 6-4 výhradetail zápasu
07.01.20
2. kolo
vs. Jannik Sinner6-3, 6-4 výhradetail zápasu
06.01.20
1. kolo
vs. Ramkumar Ramanathan3-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Finland Helsinki Challenger - tvrdý I.
17.11.19
finále
vs. Mohamed Safwat6-3, 6-74, 6-2 výhradetail zápasu
16.11.19
semifinále
vs. Ilya Ivashka7-64, 6-3 výhradetail zápasu
15.11.19
štvrťfinále
vs. Alex Molcan6-3, 7-5 výhradetail zápasu
14.11.19
3. kolo
vs. Otto Virtanen6-1, 6-1 výhradetail zápasu
13.11.19
2. kolo
vs. Geoffrey Blancaneaux7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
07.11.19
3. kolo
vs. Damir Dzumhur4-6, 1-6 prehradetail zápasu
05.11.19
2. kolo
vs. Antoine Hoang6-4, 6-2 výhradetail zápasu
04.11.19
1. kolo
vs. Maxime Cressy6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu

Alexandar Lazarov - posledné zápasy

All Lower - antuka
25.06.20
1. kolo
vs. Nerman Fatic4-6, 3-6 prehradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Hamad Medjedovic4-6, 7-64, 7-5 výhradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Dusan Lajovic6-74, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Marko Miladinovic6-0, 6-2 výhradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Pavle Daljev6-4, 6-2 výhradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Emil Ruusuvuori1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
12.03.20
2. kolo
vs. Pol Wattanakul6-4, 6-3 výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Shahbaaz Khan6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Costa Rica Davis Cup - tvrdý
06.03.20
vs. Jesse Flores7-5, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.02.20
štvrťfinále
vs. Naoki Tajima7-62, 4-6, 6-10 prehradetail zápasu
15.02.20
2. kolo
vs. Max Houkes6-4, 6-4 výhradetail zápasu
15.02.20
1. kolo
vs. Denys Klok6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
08.02.20
semifinále
vs. Michael Vrbensky0-6, 1-6 prehradetail zápasu
07.02.20
štvrťfinále
vs. Riccardo Bonadio6-1, 6-1 výhradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. David Jorda Sanchis6-1, 7-64 výhradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Juan Pablo Paz5-7, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
01.02.20
semifinále
vs. Carlos Alcaraz Garfia3-6, 0-6 prehradetail zápasu
31.01.20
štvrťfinále
vs. Marco Bortolotti1-6, 7-64, 6-2 výhradetail zápasu
30.01.20
2. kolo
vs. Taiyo Yamanaka7-62, 6-75, 7-5 výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Bogdan Ionut Apostol6-74, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
11.12.19
1. kolo
vs. Peter Kobelt6-72, 0-3, - Alexandar Lazarov - skrečprehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
06.12.19
štvrťfinále
vs. Boris Pokotilov6-73, 7-5, 2-6 prehradetail zápasu
05.12.19
2. kolo
vs. Peter Kobelt6-3, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
03.12.19
1. kolo
vs. Pavel Shumeiko6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
29.11.19
štvrťfinále
vs. Yshai Oliel2-6, 2-6 prehradetail zápasu
28.11.19
2. kolo
vs. Marek Gengel6-4, 6-2 výhradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Domagoj Biljesko6-1, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
21.11.19
2. kolo
vs. Lenny Hampel4-6, 5-7 prehradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Uisung Park6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
06.11.19
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis6-1, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
<