ZÁPAS
19.11.19 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Milan Welte | 6-2, 6-2 | M15 Sarreguemines | koberec |
ŠTATISTIKY
Elmar Ejupovic | Milan Welte | |
1. podanie % | 27/41 (66%) | 33/55 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/27 (96%) | 19/33 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/14 (50%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané body z returnu | 27/55 (49%) | 8/41 (20%) |
Vyhrané body celkom | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 11 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
2-0 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elmar Ejupovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
3-1 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elmar Ejupovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elmar Ejupovic vs. Milan Welte - Vzájomné zápasy
19.11.19 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Milan Welte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Sarreguemines | koberec |
27.09.19 | štvrťfinále | Elmar Ejupovic | Milan Welte | 7-65, 6-2 | detail zápasu | M15 Forbach | koberec |
Elmar Ejupovic form & Milan Welte form
Elmar Ejupovic - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Milan Welte - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 7-67, 7-61 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-2, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolaos Chatziavraam | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. David Quayle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Jakub Filip | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vit Kalina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Felix Balshaw | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Valentin Faure | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Taym Alazmeh | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Steinbach | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
04.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.08.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Facundo Yunis | 7-5, 6-3 | detail zápasu |