ZÁPAS
22.08.17 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Hugo Daubias | 6-2, 7-61 | Germany F12 | antuka |
ŠTATISTIKY
Elmar Ejupovic | Hugo Daubias | |
1. podanie % | 37/54 (69%) | 34/62 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/37 (84%) | 21/34 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/17 (76%) | 17/28 (61%) |
Vyhrané body z returnu | 24/62 (39%) | 10/54 (19%) |
Vyhrané body celkom | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 10 | 4 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
02.05.96, 27 rokov
02.05.96, 27 rokov
Elmar Ejupovic vs. Hugo Daubias - Vzájomné zápasy
22.08.17 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Hugo Daubias | 6-2, 7-61 | detail zápasu | Germany F12 | antuka |
Elmar Ejupovic form & Hugo Daubias form
Elmar Ejupovic - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Hugo Daubias - posledné zápasy
Germany F13 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Tim Heger | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Eduard Guell Bartrina | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý | ||||
16.04.18 1. kolo | vs. Antoine Walch | 3-6, 0-5, - Hugo Daubias - skreč | detail zápasu | |
Spain F2 - antuka | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Martim Leote Prata | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.18 kvalifik. | vs. Alberto Berbegal Moreno | 6-1, 5-7, 5-1, Alberto Berbegal Moreno - skreč | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Philipp Dittmer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Morocco F6 - antuka | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Amine Ahouda | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Simohamed Hirs | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Morocco F5 - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Morocco F4 - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Marco Di Prima | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
France F21 - koberec | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 0-4, - Hugo Daubias - skreč | detail zápasu | |
France F19 - tvrdý I. | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 4-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
17.08.17 2. kolo | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.17 1. kolo | vs. Amer Naow | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Morocco F3 - antuka | ||||
04.08.17 semifinále | vs. Jonathan Kanar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.17 štvrťfinále | vs. Juan Manuel Benitez Chavarriaga | 7-65, Juan Manuel Benitez Chavarriaga - skreč | detail zápasu | |
02.08.17 2. kolo | vs. Yuri Syromolotov Netrebin | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo | vs. Maxime Hamou | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Alex Knaff | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. James Allemby | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Morocco F2 - antuka | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-72, 0-4, - Hugo Daubias - skreč | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo | vs. Mehdi Jdi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
France F16 - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
France F9 - antuka | ||||
26.04.17 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.17 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | detail zápasu |