Elliot Benchetrit vs. Kimmer Coppejans 23.08.2019

Elliot Benchetrit vs. Kimmer Coppejans 23.08.2019 - U.S. Open - New York - porovnanie

ZÁPAS

23.08.19kvalifik.Elliot Benchetrit Kimmer Coppejans 6-3, 3-6, 6-3 USA New York tvrdý

ŠTATISTIKY

Elliot BenchetritKimmer Coppejans
1. podanie %41/89 (46%)53/84 (63%)
Vyhrané body z 1.podania34/41 (83%)38/53 (72%)
Vyhrané body z 2.podania26/48 (54%)16/31 (52%)
Vyhrané break-bally2/7 (29%)1/2 (50%)
Vyhrané body z returnu30/84 (36%)29/89 (33%)
Vyhrané body celkom90/173 (52%)83/173 (48%)
Dvojchyby21
Esá130

ŠTATISTIKY

1
Elliot Benchetrit Elliot Benchetrit podáva0-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40
1-0Kimmer Coppejans Kimmer Coppejans podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Elliot Benchetrit Elliot Benchetrit podáva1-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
2-1Kimmer Coppejans Kimmer Coppejans podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Elliot Benchetrit Elliot Benchetrit podáva2-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
3-2Kimmer Coppejans Kimmer Coppejans podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Elliot Benchetrit Elliot Benchetrit podáva3-3
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30
4-3Kimmer Coppejans Kimmer Coppejans podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Elliot Benchetrit Elliot Benchetrit podáva5-3
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40
6-3
2
0-0Kimmer Coppejans Kimmer Coppejans podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40
Elliot Benchetrit Elliot Benchetrit podáva0-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
1-1Kimmer Coppejans Kimmer Coppejans podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Elliot Benchetrit Elliot Benchetrit podáva1-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
1-3Kimmer Coppejans Kimmer Coppejans podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A
Elliot Benchetrit Elliot Benchetrit podáva1-4
0-0, 30-0, 30-15, 40-15
2-4Kimmer Coppejans Kimmer Coppejans podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40
Elliot Benchetrit Elliot Benchetrit podáva2-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40
3-5Kimmer Coppejans Kimmer Coppejans podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A
3-6
3
Elliot Benchetrit Elliot Benchetrit podáva0-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
1-0Kimmer Coppejans Kimmer Coppejans podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40
Elliot Benchetrit Elliot Benchetrit podáva1-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
2-1Kimmer Coppejans Kimmer Coppejans podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Elliot Benchetrit Elliot Benchetrit podáva2-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-15
3-2Kimmer Coppejans Kimmer Coppejans podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
Elliot Benchetrit Elliot Benchetrit podáva3-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
4-3Kimmer Coppejans Kimmer Coppejans podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Elliot Benchetrit Elliot Benchetrit podáva5-3
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30
6-3

Elliot Benchetrit
Francúzsko
02.10.98, 21 rokov




202
243
314 844 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
07.02.94, 26 rokov




153
344
538 569 $
Kimmer Coppejans
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Elliot Benchetrit vs. Kimmer Coppejans - Vzájomné zápasy

23.08.19kvalifik.Elliot BenchetritKimmer Coppejans6-3, 3-6, 6-3 detail zápasuUSA New York tvrdý
12.06.192. koloKimmer CoppejansElliot Benchetrit6-3, 6-3 detail zápasuFrance Lyon Challenger antuka

Elliot Benchetrit - posledné zápasy

France Marseille - tvrdý I.
17.02.20
kvalifik.
vs. Norbert Gombos4-6, 7-67, 4-6 prehradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Lloyd Harris6-3, 6-4 výhradetail zápasu
France Montpellier - tvrdý I.
03.02.20
kvalifik.
vs. Damir Dzumhur2-6, 4-6 prehradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Lukas Lacko6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
21.01.20
1. kolo
vs. Yuichi Sugita2-6, 0-6, 3-6 prehradetail zápasu
18.01.20
kvalifik.
vs. Dmitry Popko4-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
17.01.20
2. kolo kval.
vs. Emil Ruusuvuori6-4, 0-6, 7-63 výhradetail zápasu
16.01.20
1. kolo kval.
vs. Steve Darcis7-5, 7-5 výhradetail zápasu
France Noumea Challenger - tvrdý
07.01.20
1. kolo
vs. Blaz Kavcic4-6, 5-7 prehradetail zápasu
New Zeland M15 Te - tvrdý
02.01.20
2. kolo
vs. Kiranpal Pannu- prehradetail zápasu
31.12.19
1. kolo
vs. Ken Onishi7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Ortisei Challenger - tvrdý I.
15.11.19
štvrťfinále
vs. Antoine Hoang2-6, 0-6 prehradetail zápasu
14.11.19
3. kolo
vs. Salvatore Caruso6-3, 6-2 výhradetail zápasu
12.11.19
2. kolo
vs. Julian Ocleppo6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo
vs. Ilya Ivashka1-6, 6-75 prehradetail zápasu
France Paris - tvrdý I.
26.10.19
1. kolo kval.
vs. Sam Querrey4-6, 2-6 prehradetail zápasu
France Brest Challenger - tvrdý I.
22.10.19
2. kolo
vs. Jaume Antoni Munar Clar3-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Aslan Karatsev6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
12.10.19
1. kolo kval.
vs. Egor Gerasimov0-6, 3-6 prehradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
07.10.19
1. kolo
vs. Roberto Marcora4-6, 6-1, 3-6 prehradetail zápasu
Italy Florence Challenger - antuka
25.09.19
2. kolo
vs. Paolo Lorenzi7-65, 1-6, 2-6 prehradetail zápasu
24.09.19
1. kolo
vs. Giulio Zeppieri6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Biella Challenger - antuka
19.09.19
3. kolo
vs. Alejandro Davidovich Fokina2-6, 2-6 prehradetail zápasu
18.09.19
2. kolo
vs. Maxime Chazal6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
Poland Szczecin Challenger - antuka
12.09.19
3. kolo
vs. Roberto Carballes Baena4-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.09.19
2. kolo
vs. Alessandro Bega6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Genova Challenger - antuka
02.09.19
1. kolo
vs. Federico Coria1-6, 5-7 prehradetail zápasu
USA New York - tvrdý
26.08.19
1. kolo
vs. Damir Dzumhur6-4, 2-6, 3-6, 0-6 prehradetail zápasu
23.08.19
kvalifik.
vs. Kimmer Coppejans6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
21.08.19
2. kolo kval.
vs. Ze Zhang6-3, 6-2 výhradetail zápasu

Kimmer Coppejans - posledné zápasy

India Bengalaru Challenger - tvrdý
12.02.20
2. kolo
vs. Frederico Ferreira Silva3-6, 6-3, 5-7 prehradetail zápasu
Australia Launceston Challenger - tvrdý
08.02.20
semifinále
vs. Mohamed Safwat6-4, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
07.02.20
štvrťfinále
vs. Lorenzo Giustino7-610, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
06.02.20
3. kolo
vs. Harry Bourchier6-2, 7-5 výhradetail zápasu
05.02.20
2. kolo
vs. Tobias Simon6-4, 6-74, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Burnie Challenger - tvrdý
30.01.20
3. kolo
vs. Mohamed Safwat6-3, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
29.01.20
2. kolo
vs. Harry Bourchier5-7, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
18.01.20
kvalifik.
vs. Christopher Eubanks4-6, 6-73 prehradetail zápasu
17.01.20
2. kolo kval.
vs. Brayden Schnur7-63, 6-3 výhradetail zápasu
15.01.20
1. kolo kval.
vs. Federico Gaio7-64, 6-0 výhradetail zápasu
Australia Brisbane Perth - tvrdý
10.01.20
štvrťfinále
vs. Roberto Bautista Agut1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
05.11.19
2. kolo
vs. Mikhail Kukushkin0-6, 2-6 prehradetail zápasu
04.11.19
1. kolo
vs. Mate Valkusz6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Switzerland Basel - tvrdý I.
19.10.19
1. kolo kval.
vs. Casper Ruud3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Belgium Antwerp - tvrdý I.
15.10.19
1. kolo
vs. Andy Murray4-6, 6-74 prehradetail zápasu
Spain Barcelona Challenger - antuka
01.10.19
2. kolo
vs. Jozef Kovalik6-2, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Italy Florence Challenger - antuka
27.09.19
štvrťfinále
vs. Pedro Sousa2-6, 6-73 prehradetail zápasu
26.09.19
2. kolo
vs. Andrea Pellegrino6-4, 6-1 výhradetail zápasu
26.09.19
3. kolo
vs. Stefano Napolitano4-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Seville Challenger - antuka
13.09.19
štvrťfinále
vs. Alejandro Davidovich Fokina3-6, 0-6 prehradetail zápasu
12.09.19
3. kolo
vs. Julian Ocleppo3-6, 7-64, 7-5 výhradetail zápasu
10.09.19
2. kolo
vs. Carlos Gomez-Herrera1-6, 6-2, 7-65 výhradetail zápasu
Italy Genova Challenger - antuka
03.09.19
2. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles2-6, 4-6 prehradetail zápasu
USA New York - tvrdý
23.08.19
kvalifik.
vs. Elliot Benchetrit3-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
21.08.19
2. kolo kval.
vs. Zdenek Kolar7-5, 6-3 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Sebastian Korda5-7, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Manerbio Challenger - antuka
07.08.19
2. kolo
vs. Teimuraz Gabashvili7-5, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Poland Sopot Challenger - antuka
01.08.19
3. kolo
vs. Alexey Vatutin4-6, 2-6 prehradetail zápasu
31.07.19
2. kolo
vs. Alexander Zhurbin6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Finland Tampere Challenger - antuka
26.07.19
štvrťfinále
vs. Tallon Griekspoor2-6, 4-6 prehradetail zápasu
<