INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Elias Ymer vs. Simon Freund - Vzájomné zápasy
23.09.13 | kvalifik. | Elias Ymer | Simon Freund | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Sweden F6 | tvrdý I. |
Elias Ymer form & Simon Freund form
Elias Ymer - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Michael Geerts | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emanuele Bastia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Yoshihito Nishioka | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Zachary Svajda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 6-3, 3-0, Alex Molcan - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Constant Lestienne | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.24 | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 6-4, 6-77 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Benoit Paire | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-73, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Miomir Kecmanovic | 0-6, 2-3, - Elias Ymer - skreč | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Dino Prizmic | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Dennis Novak | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu |
Simon Freund - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | - Simon Freund - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - skreč | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-75, 3-6 | detail zápasu |