Rusko
09.05.00, 23 rokov
09.05.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
09.02.97, 27 rokov
09.02.97, 27 rokov
Egor Noskin vs. Felipe Derdoy - Vzájomné zápasy
16.07.18 | 2. kolo kval. | Egor Noskin | Felipe Derdoy | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Georgia F2 | antuka |
Egor Noskin form & Felipe Derdoy form
Egor Noskin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-5, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Christian Teszari | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ust - tvrdý | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Andrey Nelich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Sidharth Rawat | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 0-3, - Egor Noskin - skreč | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Alexander Stepin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 4-6, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Eduardo Morais | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Ryan Goetz | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Fabio Coelho | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Luigi Castelletti | 6-76, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Felipe Derdoy - posledné zápasy
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 0-2, - Felipe Derdoy - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 5-7, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 5-7, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Miremont | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Mihnea Maftei | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Faigenbaum | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-3, 6-4 | detail zápasu |