ZÁPAS
23.09.19 | 2. kolo kval. | Egor Matvievici | Marc Guardeno | 6-4, 6-0 | M15 Chornomorsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Moldavsko
14.02.97, 27 rokov
10 443 $
14.02.97, 27 rokov
10 443 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
07.09.00, 23 rokov
07.09.00, 23 rokov
Egor Matvievici vs. Marc Guardeno - Vzájomné zápasy
23.09.19 | 2. kolo kval. | Egor Matvievici | Marc Guardeno | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Chornomorsk | antuka |
Egor Matvievici form & Marc Guardeno form
Egor Matvievici - posledné zápasy
M15 Telde - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Paul Werren | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Yunes Talavar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Amirreza Armioun | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Moen Mohammadi | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Luis Guth | 6-75, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Shadi Kallel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Christiaan Van Rooyen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Damian Alexandru Cucu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Marc Guardeno - posledné zápasy
M15 La - antuka | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Ivanov | 7-5, 6-73, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Nicolas Demeroutis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Louis Cabay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Portugal F17 - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Fabio Coelho | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Marcelo Moraes | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Osni Nery Junior | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Maximilian Sprenger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Kento Yamada | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
17.03.18 | vs. Xavier Vicent Navarro | 7-62, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Italy F2 - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Matteo Curci | 7-64, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F8 - antuka | ||||
20.03.17 | vs. Marco Di Prima | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F32 - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Alejandro Alaix | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
02.05.16 | vs. Quim Sorni Chavarria | 0-6, 0-6 | detail zápasu |