ZÁPAS
28.07.18 | 1. kolo kval. | Egill Sigurdsson | Illia Stoliar | 6-2, 6-0 | Portugal F13 | antuka |
ŠTATISTIKY
Island
11.04.98, 25 rokov
11.04.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
06.06.99, 24 rokov
06.06.99, 24 rokov
Egill Sigurdsson vs. Illia Stoliar - Vzájomné zápasy
28.07.18 | 1. kolo kval. | Egill Sigurdsson | Illia Stoliar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Portugal F13 | antuka |
Egill Sigurdsson form & Illia Stoliar form
Egill Sigurdsson - posledné zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kenneth Rabinad Vila | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Marc Othman Ktiri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Samir Hamza Reguig | 6-3, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Abdalla Genidy | 4-6, - Egill Sigurdsson - skreč | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Niklas Guttau | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Adham Hesham Gabr | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Luka Petrovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 7-66, 4-10 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ashraf El Sayed | 7-64, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Dax Donders | 6-0, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Tim Heger | 4-6, 6-75 | detail zápasu |
Illia Stoliar - posledné zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniels Tens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Batista | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Elian Mario Gabriel Caballero | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Henrik Wiersholm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Herrero | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Vilaca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Nuno Pinheiro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martim Leote Prata | 6-75, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Simone Vaccari | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
13.09.22 2. kolo kval. | vs. Andre Amaro | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Nuno Pinheiro | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
25.03.22 1. kolo | vs. Miguel Gomes | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-1, 7-5 | detail zápasu |