Fínsko
23.10.97, 26 rokov
23.10.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Fínsko
31.05.99, 24 rokov
31.05.99, 24 rokov
Eero Antonen vs. Vesa Ahti - Vzájomné zápasy
14.08.17 | 1. kolo kval. | Eero Antonen | Vesa Ahti | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Finland F3 | antuka |
Eero Antonen form & Vesa Ahti form
Eero Antonen - posledné zápasy
Finland F2 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Kristjan Tamm | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Vesa Ahti | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Matias Jarvi | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Filip Malbasic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Pelle Boerma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Jhun | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Nicholas Espositos | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
24.10.16 kvalifik. | vs. Shane Vinsant | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Alexandros Kanaris | 6-2, Alexandros Kanaris - skreč | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 5-7, 7-610, 5-7 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Pauli Partinen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Finland F2 - antuka | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Kim Kauppila | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.08.15 kvalifik. | vs. Jonathan Stenberg | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Vesa Ahti - posledné zápasy
M15 Les - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pere Prat Turro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 7-64, 10-5 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 3-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
04.08.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 1-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Eldin Nokic | 6-2, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Noel Kindbom | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | - Vesa Ahti - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Louis Allen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Tristan Piombo | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Naman Sharma | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
16.01.23 kvalifik. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Tommaso Vola | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Jonathan Backman | 6-2, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Andreas Timini | 6-2, 2-6, 2-10 | detail zápasu |