ZÁPAS
09.09.18 | 1. kolo kval. | Eduardo Struvay | Dominique Graf | 6-0, 6-1 | France F17 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Eduardo Struvay | Dominique Graf | |
1. podanie % | 23/34 (68%) | 26/58 (45%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/23 (83%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/11 (73%) | 12/32 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 35/58 (60%) | 7/34 (21%) |
Vyhrané body celkom | 62/92 (67%) | 30/92 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 9 |
Esá | 6 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Eduardo Struvay | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dominique Graf | |
0-0, 40-30[BP] | ||
2-0 | Dominique Graf | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Eduardo Struvay | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Dominique Graf | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eduardo Struvay | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Dominique Graf | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
1-0 | Dominique Graf | |
0-0, A-40[BP] | ||
Eduardo Struvay | 2-0 | |
0-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Eduardo Struvay | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Dominique Graf | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eduardo Struvay | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Dominique Graf | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
21.05.99, 24 rokov
21.05.99, 24 rokov
Eduardo Struvay vs. Dominique Graf - Vzájomné zápasy
09.09.18 | 1. kolo kval. | Eduardo Struvay | Dominique Graf | 6-0, 6-1 | detail zápasu | France F17 | tvrdý I. |
Eduardo Struvay form & Dominique Graf form
Eduardo Struvay - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Daniel Mora | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Julius Tverijonas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 0-1, - Eduardo Struvay - skreč | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 3-5, - Eduardo Struvay - skreč | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Alexandre Muller | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.19 štvrťfinále | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 5-2, Marat Deviatiarov - skreč | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. David Poljak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Oliveira - tvrdý | ||||
29.09.19 finále | vs. Skander Mansouri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.19 semifinále | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.09.19 štvrťfinále | vs. Frederico Gil | 5-4, Frederico Gil - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Manuel Goncalves | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
08.09.19 finále | vs. Evan Hoyt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Yannick Mertens | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Hendrik Jebens | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Sergio Martos Gornes | 6-76, 7-67, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-75, 0-1, - Eduardo Struvay - skreč | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fabio Coelho | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
21.07.19 finále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Nuno Borges | 7-65, 7-62 | detail zápasu |
Dominique Graf - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - skreč | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu |