ZÁPAS
07.09.20 | 2. kolo kval. | Edris Fetisleam | Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | M15 Bucharest | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Edris Fetisleam vs. Vasile Antonescu - Vzájomné zápasy
07.09.20 | 2. kolo kval. | Edris Fetisleam | Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | M15 Bucharest | antuka |
20.03.17 | Vasile Antonescu | Edris Fetisleam | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Croatia F3 | antuka |
Edris Fetisleam form & Vasile Antonescu form
Edris Fetisleam - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
18.05.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 1-0, - Edris Fetisleam - skreč | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Dragos Dima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 4-2, Adrian Mateo Bejenaru - skreč | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.02.19 finále | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.19 semifinále | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.19 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.19 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Luis Gomar Monio | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
02.12.18 semifinále | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.18 finále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.18 štvrťfinále | vs. Dejan Katic | 3-6, Dejan Katic - skreč | detail zápasu | |
30.11.18 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu |
Vasile Antonescu - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu |